reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A u mnie zle wiesci, znow zaczelam plamic a bylo juz prawie 2 tyg przerwy... wczoraj juz spanikowalam myslalam zeby jechac na IP ale jednorazowo wylalo sie ze mnie brazowo-rozowa plama na 1/4 wkladki i tyle nie wiem co to za cholerstwo i dlaczego tak mam w pierwszej ciazy nic takiego nie bylo :((


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Progesteron badałaś?
Bierzesz luteinę lub dupghaston?


Emol. ja też bym się wkurzyła. Dobrze, że w porę wyłapałaś newsa.
Zmień sobie w ustawieniach pryywatności żeby nikt cię nie mógł oznaczyć bez twojego zaakceptowania postu.


PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
reklama
Też juz sie wiosny nie moge doczekac, meczy mnie ubieranie 2 dzieci w rajstopy... bluzy kurtki szaliki 4 rękawiczki.i 100 tys ubran..zeby odprowadzic przedszkolaka.... i znoszenie po schodach mlodszego... te mrozy mecza..a jak bedzie wiosna to sie i na dwor bedzie chcialo wyjsc.. na spacery... ja chce cieplo...tak 15 st....
Znam ten ból ;) A jeszcze do pracy muszę zdążyć... Chociaż za spacerkami na plac zabaw nie tęsknię, to była ta irytujaca część macierzyństwa ;)
 
Ja wczoraj też zaczęłam plamić sluzem zabarwionym na brązowo. Do tego doszła godzina mega bóli w podbrzuszu, tak mocnych, że nie mogłam wstać. A dziś biegunka... Jeśli się sytuacja powtórzy to pojadę dziś do szpitala. Póki co czekam do środy na wizytę... :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Hej. Ja bym chyba pojechała do szpitala, żeby usg czy bete zrobili (ale ja jestem po poronieniach i dlatego jestem przewrażliwiona). Wizyta w środę, ale moze trzeba cos Ci dać na podtrzymanie.Trzymam mocno kciuki!
 
Hej. Ja bym chyba pojechała do szpitala, żeby usg czy bete zrobili (ale ja jestem po poronieniach i dlatego jestem przewrażliwiona). Wizyta w środę, ale moze trzeba cos Ci dać na podtrzymanie.Trzymam mocno kciuki!
Nie mam z kim zostawić córki póki co...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja wczoraj też zaczęłam plamić sluzem zabarwionym na brązowo. Do tego doszła godzina mega bóli w podbrzuszu, tak mocnych, że nie mogłam wstać. A dziś biegunka... Jeśli się sytuacja powtórzy to pojadę dziś do szpitala. Póki co czekam do środy na wizytę... :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Zadzwoń do lekarza albo od razu jedz do szpitala. Bierzesz jakieś leki? Biegunka też nie jest dobrym objawem w ciąży. Kontrola by cię uspokoiła. Trzymam mocno kciuki.
Hej. Ja bym chyba pojechała do szpitala, żeby usg czy bete zrobili (ale ja jestem po poronieniach i dlatego jestem przewrażliwiona). Wizyta w środę, ale moze trzeba cos Ci dać na podtrzymanie.Trzymam mocno kciuki!
 
Na pierwszym usg wyszlo rozwarstwienie kosmowki i krwiak i plamilam na brazowo 2 tyg przed wizyta potem spokoj i od 2-3 dni znow na wieczor najwiecej takie rozwodnione brazowe ... moj gin dal mi recepte na duphaston ale mowil zeby wykupic jakby byly plamienia krwia czerwona ... postanowilam mu zaufac choc gdzie nie cZytam to najakiekolwiek plamienia dziewczyny biora duphaston nie wiem co robic powinnam isc do innego lekarza ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Znam ten ból ;) A jeszcze do pracy muszę zdążyć... Chociaż za spacerkami na plac zabaw nie tęsknię, to była ta irytujaca część macierzyństwa ;)
Czemu irytujaca? ja się spacerów doczekać nie mogę. Mój mąż nie lubi A samej to głupio więc jak tylko będzie pogoda to ja chętnie;-) można mnóstwo nowych ludzi poznać. Ja widzę same plusy A jakie są minusy ? Ja dzieci nie mam.
 
Ginekolog do ktorego chodze ma bardzo dobra renome jeden z najlepszych w miescie, chodzilam do niego z pierwsza ciaza ale tamta byla bezproblemowa ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na pierwszym usg wyszlo rozwarstwienie kosmowki i krwiak i plamilam na brazowo 2 tyg przed wizyta potem spokoj i od 2-3 dni znow na wieczor najwiecej takie rozwodnione brazowe ... moj gin dal mi recepte na duphaston ale mowil zeby wykupic jakby byly plamienia krwia czerwona ... postanowilam mu zaufac choc gdzie nie cZytam to najakiekolwiek plamienia dziewczyny biora duphaston nie wiem co robic powinnam isc do innego lekarza ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A badałaś może poziom progesteronu?
Wielu lekarzy przepisuje ten lek na plamienia, na wyrównanie progesteronu albo poprostu na podtrzymanie ciąży. Ma wiele zastosowań. Ja biorę 2x1 żeby torbiel mi sie wchłoneła.
 
reklama
Czemu irytujaca? ja się spacerów doczekać nie mogę. Mój mąż nie lubi A samej to głupio więc jak tylko będzie pogoda to ja chętnie;-) można mnóstwo nowych ludzi poznać. Ja widzę same plusy A jakie są minusy ? Ja dzieci nie mam.
Pewnie chodzi o to ze trzeba biegac za dziecmi, jak maja 1 rok czy 2 lata to w wielu miejscach trzeba asekurowac zeby nie zlecialo....zeby piasku nie jadlo etc...
Ja tam to lubie....
 
Do góry