reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Bry,
Kciuki za wizyte:)

Mi się maciek kojarzy z klanem...[emoji85]
Ale imie samo w sobie mi się podoba;)

Ja na syna Maksia poluję i mam nadzieję,że się uda!! Boję się trochę być mamą córki[emoji85]
Docelowo chciałabym 3-4 synów:))
Jeśli jednak będzie córka to podoba mi się Inka, Matylda, Luna, ale moj W tylko Inke z tego zestawu rozważa więc i ja chętnie;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam męża Jakuba. Imię mi się bardzo podoba ale do jego nazwiska skrot trochę średnio pasuje. Jak coś to na grupie fb bedziedzie wiedziec o którą osobę chodzi. A ja Ewelina. Niby normalne imię ale rzadko spotykam. Syn Artur, to tak samo mam wrażenie że imię normalne ale trochę zapomniane

tb73j48a2bxk0byd.png

h44eflw1ladqrmrl.png
 
Dzisiaj o 9:20 idę na pierwsze usg. W pt robiłam betę- wyszła 44048. Trzymajcie kciuki kochane! Czy ktoś jeszcze wizytuje dzisiaj?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kciuki, daj znać po wizycie :) ja dopiero w następną środę wizytuje.
Córkę mi rozłożyło w nocy, a myślałam, że tym razem się skończy na katarze :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie córka jest Amelia syn Tymoteusz a mąż Mateusz więc jeśli będzie chłopiec to będzie Amadeusz bądź Gniewko a dziewczynka Tosia, ale chyba wolałabym dziewczynkę
 
reklama
U mnie córka jest Amelia syn Tymoteusz a mąż Mateusz więc jeśli będzie chłopiec to będzie Amadeusz bądź Gniewko a dziewczynka Tosia, ale chyba wolałabym dziewczynkę
Tosia ładne imię ale mój mąż kręci nosem. Jeszcze miałam takie propozycje jak Eliza Laura lub Zosia ale też mu się nie podobają. Stanęło na Oliwii i już :)

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Do góry