reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja 2 listopada [emoji16]. Jednym słowem witaj w klubie [emoji5]. Ach te Skorpiony [emoji14] mocne charaktery [emoji14].

xrot3e3khrx43f8f.png

Szkoda ze ja mam tp na 16 października bo od 23 zaczyna się skorpion ;D


 
Gdzieś widziałam na jakimś innym forum, że niby jak beta jest poniżej 1000 to nic jeszcze mie widać na usg. Ale nie wiem czy czasem nie jest to kwestia sprzętu :)


Ok dzięki. Też jeszcze trochę poczytam bo nie chce bawić się w doktora i wieczorem wpaść w panikę, że coś jest nie tak .
 
Ok dzięki. Też jeszcze trochę poczytam bo nie chce bawić się w doktora i wieczorem wpaść w panikę, że coś jest nie tak .

Lepiej jest zaczekać i zrobić uzg jak będzie już serduszko Ok 7 tyg, wcześniej można tylko niepotrzebnie się nastresować. W pierwszej ciąży też mi lekarz kazała przyjść dopiero po 7 tyg. Teraz leciałam tak szybko bo nie chciałam do pracy wracać ;) przez to że za szybko i nic nie było widać to spać nie mogłam, śniły mi się głupoty i się zamartwialam bez sensu...
 
reklama
Ja Racibórz. Rodzilam syna w Wodzisławiu i już wtedy mi jakoś niespasowal ten szpital. Po tym jak poronilam i jak mnie tam potraktowali powiedziałam że moja noga już tam niepostanie więcej.


xrot3e3khrx43f8f.png

Slyszalam jak traktuja po poronieniu. Prztjaciolka znow rodzila i sobie chwali
 
Do góry