reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Zazdroszczę. Który tydzień dokładnie?
Jutro 36+4 ale u mnie blizniaki, jestem tydzien w szpitalu juz. W sierpniu tez bylam tydzien i wtedy wypis dostalam dopiero po 11 dniach od wyjscia ze szpitala, bo wczesniej nie bylo. Wierze ze sie wkurzylas, ja tez jezdzilam dwa razy bez sensu, w koncu zaczelam wydzwaniac codziennie no i wreszcie zrobili to odebralam.
 
Zazdroszczę Wam, że już macie terminy itepe. Ja po tym szpitalu, dziś przyszłam po wypis. Wypisu NIE MA... chciałam się zapisać na cc i co... dupa. Ma Pani skierowanie na cc? Mówię, że przecież miałam na oddział i tam była informacja. Baba do mnie, że tak, ale na oddziale już nie leżę i że miałam skier na oddział. Że teraz na cc... a tak w ogóle czemu cc i blaa blaaa... wkurrr się... Najpierw mi mówili żeby przyjść i spokooo zapiszą a teraz jaja. I babka do mnie że do terminu mam jeszcxe czas... po czym pozniej ze moja ciaza nie jest fizjologiczna (nadciśnienie) i powinnam miec rozwiązanie wcześniej... Kurr... no dziewczyny zwariuje. W sumie NIC nie załatwiłam... nic. Zapisałam się privat do lekarza do którego czasem chodzilam i wezme to cholerne skierowanie. Czuję się dziś wkurzona, rozżalona i olana. Szkoda gadać.
Nic dziwnego, że się zdenerwowalas.. Polska służba zdrowia to jest jakiś dramat !! Powinni Ci wcześniej powiedzieć, że potrzebują dodatkowe skierowanie.

Oby udało się jak najszybciej wyznaczyć termin cc
 
Witaj w klubie ja też ze względu na moje serce powinnam mieć cc tak kardiolog radził ale żadnego skierowania nie dał ginekolog też nie dał jade w tym tygodniu do szpitala i zobaczę co mi powiedzą termin mam za dawa tygodnie i się denerwuje bo nie wiem na czym stoje chore to wszystko jest.
Zazdroszczę Wam, że już macie terminy itepe. Ja po tym szpitalu, dziś przyszłam po wypis. Wypisu NIE MA... chciałam się zapisać na cc i co... dupa. Ma Pani skierowanie na cc? Mówię, że przecież miałam na oddział i tam była informacja. Baba do mnie, że tak, ale na oddziale już nie leżę i że miałam skier na oddział. Że teraz na cc... a tak w ogóle czemu cc i blaa blaaa... wkurrr się... Najpierw mi mówili żeby przyjść i spokooo zapiszą a teraz jaja. I babka do mnie że do terminu mam jeszcxe czas... po czym pozniej ze moja ciaza nie jest fizjologiczna (nadciśnienie) i powinnam miec rozwiązanie wcześniej... Kurr... no dziewczyny zwariuje. W sumie NIC nie załatwiłam... nic. Zapisałam się privat do lekarza do którego czasem chodzilam i wezme to cholerne skierowanie. Czuję się dziś wkurzona, rozżalona i olana. Szkoda gadać.
 
Nie ma się czego bać. Nic nie boli. Poczujesz tylko jak coś zimnego Ci TAM wlatuje i tyle. A potem szybka akcja na kibelek i po kłopocie [emoji2]
Justi123 dokładnie jak mimi pisze nic strasznego od zawsze uważam że to mocno przereklamowane jeśli chodzi o lewatywe ja miałam za dziecka około 8-10 lat i nie wspominam jak traumę. Bierz będziesz się lepiej czuła A po wszystkim przyznasz nam rację.
 
reklama
Powodzenia dla rodzących dziś :) :) Trzymam kciuki. Moja kolejna znajoma (tym razem z oddziału) urodziła przed północą w 36tyg. Dziecku na ktg zaczęło tętno spadać.

A ja... mam to cholerne skierowanie! Lekarz napisał że mam nadci, że ma mały pepowine wokół szyi i że zaleca cc w 38/39 tyg. Także już cholera muszą przyjąć. Jestem w 36+2. Chyba nie za wcześnie żeby się zapisać??? Dwa tyg przed to chyba spoko? Czy poczekać, choć obawiam się że grafik inne dziewczyny zapchają ;)
 
Do góry