reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Noc jakoś przespana na 11 mam spotkanie z położna powiem jej o tych bólach bo dalej są ale mała szaleje wiec nie wiem od czego to jest. Mam nadzieje ze nie wyślę mnie do szpitala jeszcze tyle do zrobienia mam:(

Daj znać co tam i jak tam.

Co do wagi. Moja stoi jakby w miejscu, a dzidziak rośnie więc ściąga ze mnie.
 
reklama
A ja zamiast tych rogali polecę taką zakładaną na rękę [emoji4] jest świetna, nie zsuwa się, nie trzeba jej trzymać i poprawiać obie ręce wolne [emoji6]
Zobacz załącznik 895374
Na dobrą sprawę jak ktoś utalentowany to wystarczy dwa Jaśki ze sobą zszyć.
Swietna sprawa z tym! Mnie usilnie polozna namawiala po.poprzednim porodzie do zakupu poduszki. Pojechal mąż, wybral najdrozdza, ale jakos mimo staran nie ppdpasowala. Dzisiaj sluzy za burtę do lozka dla mlodej
 
@NaturalnaMama wrzucala kiedys filmik z you tube uczacy wiązać
Sorki, ze tak z doskoku, ale ta zerówka dzisiaj i ogarnianie - na stronie chust Luluna z tego co pamiętam są fajne filmowe i obrazkowe instrukcje wiązań. Chusta skosno krzyżowa najlepsza na początek, najlepiej używana, bo bardziej miękka. Można od pierwszych dni.
 
reklama
Nie.Ja nie puchlam.Obraczke pierścionek jak nosiłam tak noszę.Stopy też takie samiutkie.
Czasami gromadzenie wody jest niezauważalne. Mi w pierwszej ciąży się wydawało, że nic nie spuchłam, bo też nosiłam cały czas obrączkę, a jak się zaczęłam pocić po porodzie nocami, to można było ze mnie i z pościeli wodę wykręcać... Więc jednak gdzieś była.
 
Do góry