reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Z poduszka mozesz zawsze poczekac, to juz nie jest niezbedne ;) a moze bedziesz chciala karmic na lezaco i poducha sie okaze niepotrzebna. Ja mialam, tzn nadal mam, ale starszego synka bylo mi niewygodnie na niej karmic, a robilam sporo podejsc. Maz korzystal z niej jak chcial uspic malego, to ja zakladal, kladl sobie synka na niej i sie przytulali a rece mial wolne i np czytal ksiazke albo cos na kompie klikal :p fajnie ze wszystko ok i szew sie ladnie utrzymal :) oby tak dalej, bo juz koncowka :p

Dlatego właśnie na razie nie kupuje, ale na szkole rodzenia jak ćwiczyliśmy pozycje to bardzo pomagała a mnie osobiście bardzo się spodobała ta pozycja zza łokcia czy jak to się mówi spod pachy ? [emoji23] i tu fajnie już mieć poduszkę. Ale to jak zamowie to przyjdzie w 3 dni wiec to nie problem.

Taaak szew trzyma lekarz bardzo zadowolony, a ja wcale się nie oszczędzałam w tej ciąży w ostatni weekend sierpnia byłam jeszcze na weselu i nawet tańcowała [emoji23] możliwe ze trzyma tak bo się zabliźniła i tak czy siak się nie otworzy hahahah, w sumie wolałabym taka opcja albo opcje natychmiastowego porodu po zdjęciu. Żeby mieć już z głowy [emoji16]
 
reklama
Dlatego właśnie na razie nie kupuje, ale na szkole rodzenia jak ćwiczyliśmy pozycje to bardzo pomagała a mnie osobiście bardzo się spodobała ta pozycja zza łokcia czy jak to się mówi spod pachy ? [emoji23] i tu fajnie już mieć poduszkę. Ale to jak zamowie to przyjdzie w 3 dni wiec to nie problem.

Taaak szew trzyma lekarz bardzo zadowolony, a ja wcale się nie oszczędzałam w tej ciąży w ostatni weekend sierpnia byłam jeszcze na weselu i nawet tańcowała [emoji23] możliwe ze trzyma tak bo się zabliźniła i tak czy siak się nie otworzy hahahah, w sumie wolałabym taka opcja albo opcje natychmiastowego porodu po zdjęciu. Żeby mieć już z głowy [emoji16]
Spod pachy wygodnie, tez lubilam, ale moj i tak chcial brzuszkiem do mojego brzucha sie przytulac, wiec sie dostosowalam trochę do niego ;) teraz nie mam pojecia jak bede karmic i czy w ogole ogarne dwojke na raz :eek: pojedynczo to bym jedno odstawiala od cycka i od razu drugie brała :eek:
 
Spod pachy wygodnie, tez lubilam, ale moj i tak chcial brzuszkiem do mojego brzucha sie przytulac, wiec sie dostosowalam trochę do niego ;) teraz nie mam pojecia jak bede karmic i czy w ogole ogarne dwojke na raz :eek: pojedynczo to bym jedno odstawiala od cycka i od razu drugie brała :eek:

No Tobie to na pewno się poducha przyda [emoji16]
 
Spod pachy wygodnie, tez lubilam, ale moj i tak chcial brzuszkiem do mojego brzucha sie przytulac, wiec sie dostosowalam trochę do niego ;) teraz nie mam pojecia jak bede karmic i czy w ogole ogarne dwojke na raz :eek: pojedynczo to bym jedno odstawiala od cycka i od razu drugie brała :eek:
Moja koleżanka swoje córeczki bliźniaczki cycem wykarmiła do 1.5 roku aż wróciła do pracy i musiała odstawić.
Ale jaką techniką to zrobiłato janie wiem. Ja jednego ssaka nie dałam rady ogarnąć.
 
Dzień dobry Mamuśki. Jak się dziś czujecie? Mnie jakieś chore niepokoje nachodzą znów. Czy będzie zdrowe, czy wszystko okej. Już zmęczona tym jestem. A chwilowo muszę ogarnąć starsze i spadać do szkoły :p
 
Czy któraś z Was ogarnia temat chustowania noworodka? Od kiedy można, czy jest jakis dolny limit wagowy, czy moze byc standardowa bawelniana tkana (mam Nati), czy jednak cos innego?
Dzień dobry Mamuśki. Jak się dziś czujecie? Mnie jakieś chore niepokoje nachodzą znów. Czy będzie zdrowe, czy wszystko okej. Już zmęczona tym jestem. A chwilowo muszę ogarnąć starsze i spadać do szkoły :p
Dzien dobry!
 
Czy któraś z Was ogarnia temat chustowania noworodka? Od kiedy można, czy jest jakis dolny limit wagowy, czy moze byc standardowa bawelniana tkana (mam Nati), czy jednak cos innego?
Dzien dobry!
Najlepiej to chyba @NaturalnaMama tutaj w chustowaniu sie czuje ;) ja noworodka nie dalam rady, braklo mi wprawy, cierpliwości (malemu tez), mialam zbyt sztywna i gruba chuste zeby ja sprawnie wiazac. Teraz mam druga, bardziej miekka i cienka i liczę na sukcesy od pierwszych tygodni :)
 
Czy któraś z Was ogarnia temat chustowania noworodka? Od kiedy można, czy jest jakis dolny limit wagowy, czy moze byc standardowa bawelniana tkana (mam Nati), czy jednak cos innego?
Dzien dobry!


Można od początku właściwie.I na pewno nie elastykiem
Ja mam chustę tkana skośno krzyżowa i chustowalam jak Niko miał tydzień lub dwa sposobem na kangura, który jest dla noworodków.
Ogólnie chyba podpytalabym na grupie FB jakiegoś.dorqladce uwzględniając wiek wagę i ewentualne problemy dzidziusia (obniżone napięcie, wcześniactwo itd)
 
reklama
Któraś z Was zaczęła chudnąć?
Byłam 11 kg na plusie a teraz widzę, że lecę z wagą w dół.Jestem 7kg na plusie, czyli 3 straciłam...
 
Do góry