reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To faktycznie poszukam chyba czegoś większego jak tak piszecie, że to 90 takie małe...

@Mamisia83 @aspekt O turystycznych wcześniej w ogóle nie myślałam, a teraz mi się bardzo spodobał ten pomysł. Zwłaszcza, że moja rodzina mieszka w innym mieście i w sumie nie wyobrażam sobie ich nie odwiedzać, a to by wiele ułatwiło...
Chociaż kurczę wciąż mnie kusi dostawka do łóżka. Dobrze pamiętam @aspekt, że Ty taką kupowałaś?

Byłoby łatwiej jakby się wiedziało jako charakter będzie miało dziecko i co mu przypadnie do gustu [emoji12]
Mi maz z łóżeczka zrobil dostawke...
zdjal 1 bok..zostawil dolna rame dla wzmocnienia.. i podniosl na wysokosc naszego materaca...
 
reklama
Też o tym myślę, że jak będzie nie wygodnie wstawac to zrobię taka dostawkę z łóżeczka. Tylko ja zrezygnowałam z zakupu dostawki bo detektor oddechu na niej nie działa jak jest na równi z łóżkiem rodzica, ściąga oddech z materaca obok. A nie chciałabym z tego rezygnować.....

Mi maz z łóżeczka zrobil dostawke...
zdjal 1 bok..zostawil dolna rame dla wzmocnienia.. i podniosl na wysokosc naszego materaca...
 
A jednak nadzieja umiera ostatnia [emoji6] Bo z jednej strony prawie każda tu się zgadza, że nie mamy na to wpływu i to zależy od indywidualnych skłonności, ale jednak chyba prawie wszystkie się smarujemy, bo a nuż to pomoże [emoji16]

Ja smarowalam w 1 ciazy i wyskoczyly podczas dlugiego meczacego skurczami porodu.... jak szlam do szpitala nie mialam..a jak wyszlam to w domu je zauwazylam. Ale poznikaly całkiem.... :)
W drugiej ciąży jechalam na cc... leciutenkie skurcze tuz przed cc mialam... i zero rozstępów
 
Też o tym myślę, że jak będzie nie wygodnie wstawac to zrobię taka dostawkę z łóżeczka. Tylko ja zrezygnowałam z zakupu dostawki bo detektor oddechu na niej nie działa jak jest na równi z łóżkiem rodzica, ściąga oddech z materaca obok. A nie chciałabym z tego rezygnować.....
Ja mam detektor Angel care.... i u mnie działa...kwestia ustawien czułości.... a wiem..bo raz jeden raz drugi syn przychodzi do nas spac w nocy czasem..to do dostawki kładę bo tak nam z mezem wygodniej....
Smieje sie ze ze 3 dostawki wokol naszego lozka powinnismy mieć.... no ale 3 sie nie zmieszczą...
 
Wyszlo tak.....
P_20180813_141847.jpg
 

Załączniki

  • P_20180813_141847.jpg
    P_20180813_141847.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 517
Ojej, mam nadzieję, że jednak nic dzieciakom nie grozi. I że zbadają je na nfz.


Tak, ja mam dostawkę jako jedyne łóżeczko dla niemowlęcia, córkę w niej wykarmiłam i to nam się sprawdziło, więc stoi sobie dalej przy łóżku i czeka na nową lokatorkę (a nad ranem służy starszej, która zaczęła do nas przychodzić i się tam kłaść ;) ). Gdy się ma odpowiednio szerokie łóżko, to do co-sleepingu może wystarczyć barierka, @Szalona 29 taką kupuje.
U nas mamy 160 lozko....
ale mamy juz 2 synkow a 3 w drodze....i potrafia lunatykowac jak nie jeden to drugi w nocy...bo chca sie przytulac.... :)
U rodzicow mamy 2 metrowe i z 2 synkami troche ciasnawo..ale ujdzie..a z 3 dzieci to nie za wygodnie...wiem bo wszystkie poranki sa takie ze dzieci o 6~7 rano przychodza sie kokosic do nas....
 
@Kocurek ale ten monitor nasz to takie 2 plytki co kladziesz pod materacyk dziecka.....i jak np dziecko sie zsunie tak ze na plytce cialem albo chociaz 1 reka lezec nie bedzie to zacznie pipczec.... raz mi sie zdazylo ze synek polozyl sie boczkiem plecami operal o ta wyższą biala część lozka nogi i rece wzdloz szczebelkow..i po prostu zadna czescia ciala akurat nie dotknal plytki to zawylo :) wiec nie czulo ruchu dziecka...
Wystarczy paluszek polozyc to juz tetno wyczuwa
 
reklama
Do góry