reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Super, to całkiem duży bobas.
Dobrze że leżenie pomaga. Na pocieszenie powiem Ci że też czekają mnie 3 dni w domu z zaslonietymi oknami i wiatrakami.
W piątek muszę tylko iść do położnej na wymaz gbs i badania krwi te co się robi od 33 do 37. Lekarz mówił żeby zrobić wcześniej bo gdybym trafiła do szpitala wcześniej to położa mnie na zakaźnej porodówce to ja dziękuję, za takie atrakcje.
Znowu chyba mam liche ciśnienie bo ledwo łaże.


Witam.... :)

Wczoraj padłam po lekarzu miałam o 21... Zanim wróciłam było późno .

30+4 wczoraj i synek 1 739 g ;)
Ogólnie lepiej u mnie , moze faktycznie to lezenie pomaga , tzn. szyjka się nie skróciła , miękka dalej tzn od dawna i już lepiej z nią nie będzie ale na szczęście zamknięta . Odstawil luteine . Zostaje magnez i witaminy . wody i łożysko ok .

U mnie już od rana gorąco uffffff najbliższe 3 dni w mieszkaniu i pozamykane okna i rolety ...

Miłego dnia i powodzenia na wiytach. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja będę ustalać termin na wizycie za tydzień w czwartek ale moja lekarka mówiła że po skończonym 38 t.c mi zrobi więc wychodzi mi 14.09. Bo 31.08 zacznę 37t.c i to niby już będzie donoszone plus 2 tygodnie. No chyba że mnie zbierze wcześniej :szok:


#cc termin Kopernika

@Kocurek @Miao czy Wy już znacie terminy swoje CC ? Ja wczoraj troszkę pytałam i mówił że będzie tylko tydzień przed terminem CC a patrzy na termin z ostatniej miesiączki... U mnie planuje na początku października max 5 go . Będziemy jeszcze o tym gadać dokładnie...

Ktoś jeszcze rodzi w Krakowie na Kopernika ?
 
Ja ? Ja nic nie robię w domu ... Siostry prasowaly ubranka 4 h chyba ... Ja leżę plackiem źle się czuje w ciąży .... wyjazd do lekarza 50 km x 2 strony autem to już dla mnie wyczyn bo potem brzuszek boli ponad 2 h jazdy w obie :(

Myślałam że w polu robisz, przy ziemniakach albo coś. Ale już mnie uświadomiły dziewczyny ;D
 
Myślałam że w polu robisz, przy ziemniakach albo coś. Ale już mnie uświadomiły dziewczyny ;D

Tez tak zawsze myslalam ze ktoś idzie w pole robić coś jak tak mówi [emoji23] później mieszkałam przez chwile w Krakowie i przyzwyczaiłam się ze się tak po prostu mówi jak się na dwór wychodzi [emoji23]
 
Jako rodowity Krakus uśmiałam się strasznie. Tak wychodzimy na pole :-D. Ale chyba podkarpackie i wielkopolska też.

Jak byłam mała i jeździłam do kuzynek które wychodziły na dwór,to nie mogłam się nadziwić, przeciez nie mieszkały na jakis zamku z dworem. Hihi
Do dzisiaj się z mężem mam problem dogadać, choxiaz pochodzi z miasta 15km od naszej wsi [emoji23][emoji23] co najlepsze, córka tak podłapała, że mnie pyta, czy może wyjść na pole, a jak gada z mężem to pyta, czy moz wyjść na dwór [emoji23][emoji23]
 
reklama
Jako rodowity Krakus uśmiałam się strasznie. Tak wychodzimy na pole :-D. Ale chyba podkarpackie i wielkopolska też.

Jak byłam mała i jeździłam do kuzynek które wychodziły na dwór,to nie mogłam się nadziwić, przeciez nie mieszkały na jakis zamku z dworem. Hihi
Wielkopolska idzie na dwór [emoji3][emoji3] ale ogarniam co to "na pole" bo kolezanki mam z okolic Krakowa
 
Do góry