reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja kupiłam bepanten, linomag i alantan. Puder też mam z alantanu. A krem zwykły mam linomag i Eloderm, to proste polskie firmy.
Aż tyle? ja zamierzam kupić tylko bepanten bo dla Dzidzi jeszcze mi brakuje czegoś na pupe. Jak się nie sprawdzi to wtedy coś innego.
 
U mnie dziś jeszcze znośnie 28 c nie byłam na polu od niedzieli wczoraj i dziś w mieszkaniu się kisze... :eek:

Szykuje się właśnie na wyjazd do Krakowa z mężem na wizytę do ginekologa dopiero przed 21:00 mam ... Zastanawiam się jak tak szyjka :confused:


Wiktorek od kilku dni spokojny , nie mam regularnych ruchów , dalej takie delikatne pływanie rano ok 10 , popołudniu i ok 23... W ciagu dnia cisza śpi chyba... :confused2: nie liczę żadnych ruchow ...


Wczoraj była u mnie mama i 2 siostry , uprasowaly mi ubranka po praniu , ( ja leżę - szyjka) już w sumie gotowa wszystko chyba mam :D

Czekamy spokojnie 2 m-ce na Wiktora :oops:

P.s dzis pomimo troszkę chłodniejszego dnia takie mnie poty oblewały a nogi miękkie jak z waty znowu coś ze mną nie halllo było leżałam plackiem.... :shocked2:
 
W Krakowie jest 27 więc nastaw się na wieczorny upał. Daj znać po wizycie

U mnie dziś jeszcze znośnie 28 c nie byłam na polu od niedzieli wczoraj i dziś w mieszkaniu się kisze... :eek:

Szykuje się właśnie na wyjazd do Krakowa z mężem na wizytę do ginekologa dopiero przed 21:00 mam ... Zastanawiam się jak tak szyjka :confused:


Wiktorek od kilku dni spokojny , nie mam regularnych ruchów , dalej takie delikatne pływanie rano ok 10 , popołudniu i ok 23... W ciagu dnia cisza śpi chyba... :confused2: nie liczę żadnych ruchow ...


Wczoraj była u mnie mama i 2 siostry , uprasowaly mi ubranka po praniu , ( ja leżę - szyjka) już w sumie gotowa wszystko chyba mam :D

Czekamy spokojnie 2 m-ce na Wiktora :oops:

P.s dzis pomimo troszkę chłodniejszego dnia takie mnie poty oblewały a nogi miękkie jak z waty znowu coś ze mną nie halllo było leżałam plackiem.... :shocked2:
 
My nie kupujemy nic na pupę z kremów, ale przy wielo nie trzeba
W przyszlym tyg mam w planach.przejrzec ubranka dla maluszka i może poprac.

Dziś zrobiliśmy z mężem segregację ubran.To co za małe itd popakowalismy.Czesc pojedzie do mojej przyjaciółki, część po rodzinie, reszta na zbiórkę odzieży i do śmietnika.
Aż się przeraziłam ile tego wszystkiego mamy...
 
U mnie dziś jeszcze znośnie 28 c nie byłam na polu od niedzieli wczoraj i dziś w mieszkaniu się kisze... :eek:

Szykuje się właśnie na wyjazd do Krakowa z mężem na wizytę do ginekologa dopiero przed 21:00 mam ... Zastanawiam się jak tak szyjka :confused:


Wiktorek od kilku dni spokojny , nie mam regularnych ruchów , dalej takie delikatne pływanie rano ok 10 , popołudniu i ok 23... W ciagu dnia cisza śpi chyba... :confused2: nie liczę żadnych ruchow ...


Wczoraj była u mnie mama i 2 siostry , uprasowaly mi ubranka po praniu , ( ja leżę - szyjka) już w sumie gotowa wszystko chyba mam :D

Czekamy spokojnie 2 m-ce na Wiktora :oops:

P.s dzis pomimo troszkę chłodniejszego dnia takie mnie poty oblewały a nogi miękkie jak z waty znowu coś ze mną nie halllo było leżałam plackiem.... :shocked2:

Podziwiam Cię że przy takiej temperaturze i w ciazy masz jeszcze siłę robic, oszczędzaj się!
 
reklama
Do góry