reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie jestem żadnym trollem ani tą zielińską. Może czas mojego uaktywnienia się na forum nie jest odpowiedni i zgrał się ze spamem, ale kurcze dajcie szansę, niedawno dziewczyny też dołączały i jakoś nie było problemu. Widocznie lepiej byłoby gdybym napisała, że przypadkowo trafiłam na forum, niż prawdę, że czytam Was od dawna i nie chcę stracić Was i Waszej wiedzy. Przykre to :sad:

Jeśli chcesz możesz dołączyć na forum na wizażu :) tam siedzi tez troszkę bardzo fajnych dziewczyn
 
reklama
Dobrze w takim razie odpisuj tylko osobom z którym masz więź, a ja odpisywać będę tym osobom które napiszą coś co będę chciała skomentować ;) i problem solved

Uwierz mi że ja na tym punkcie nie mam problemu .
Stosunek do Ciebie mam odpowiednio po podjazdach do Szalonej ;-) także tak chcialam tylko coś zweryfikować Pani pedagog ;-)
 
Uwierz mi że ja na tym punkcie nie mam problemu .
Stosunek do Ciebie mam odpowiednio po podjazdach do Szalonej ;-) także tak chcialam tylko coś zweryfikować Pani pedagog ;-)

No i super.
Pewnie masz listę użytkowniczek które się sprzeciwiły szalonej [emoji23] i stwierdziły ze złe postąpiła hehehehehe żarcik
 
No i super.
Pewnie masz listę użytkowniczek które się sprzeciwiły szalonej [emoji23] i stwierdziły ze złe postąpiła hehehehehe żarcik

Nie sprowadzaj mnie do swojego poziomu.
W głowie mi się nie mieści obrażanie ludzi, których nie znasz i nie ważne kto to jest.
Twoja terazniejsza postawa też mnie jakoś specjalnie nie dziwi.
Zabranie zabawek i pójście na wizaż wydaje się jak najbardziej adekwatne do sytuacji.
Poczucie zachwiania bezpieczeństwa Mam, które są od początku kosztem nowej mamy.
Cóż.
Ale sobie nadal słodko gawędź o ubrankach.
Ja sobie popatrzę :-D
I to Ty kategoryzujesz. Fajna mama . Niefajna.
Teraz piszesz z kim zupełnie nowym i olewasz mamy które znasz o wiele dłużej . Bo może ta akurat niefajna. Coz. Takie Twoje prawo .
Ale mnie osobiście wkurza fakt . Bo to emol czy ja powinniśmy się czuć tu jak u siebie i nie ma to nic wspólnego o ubrankach czy nie ubrankach rozmowa i doskonale o tym wiesz.
 
Dziewczyny dajcie spokój. Jeden troll nie powinien narobić aż takiego burdelu, ale niestwty z doświadczenia wiem, że potrafią takie osoby namieszać. @Katira ja bym chciala wierzyć, że jest tak jak mówisz, ale sama też mam przykre doświadczenia z innego wątku, dlatego podchodzę z rezerwą do takich osób. Faktycznie Twoje pojawienie się niefortunnie zgralo z tą zielińską.
 
Nie sprowadzaj mnie do swojego poziomu.
W głowie mi się nie mieści obrażanie ludzi, których nie znasz i nie ważne kto to jest.
Twoja terazniejsza postawa też mnie jakoś specjalnie nie dziwi.
Zabranie zabawek i pójście na wizaż wydaje się jak najbardziej adekwatne do sytuacji.
Poczucie zachwiania bezpieczeństwa Mam, które są od początku kosztem nowej mamy.
Cóż.
Ale sobie nadal słodko gawędź o ubrankach.
Ja sobie popatrzę :-D

Ojej to musiałabym Cię „podnieść” a nie mam na to ochoty. Macie forum zamknięte przecież to o jakim bezpieczeństwie mówisz ? Chyba po to one powstało żebyście pisały tam o tym
O czym nie chcecie tutaj, i wrzucamy zdjęcia których nie chcecie wrzucać tu- podobnie jak na fb.

Jeśli dla Cienie odpisywanie nowej osobie na forum
PUBLICZNYM i OGÓLNODOSTĘPNYM jest takie złe, i Zagraża bezpieczeństwu innym osobom które z tego forum korzystają to powiesz jakim cudem ? Przecież każdy tu może wejść i przeczytać o czym rozmawialiście miesiąc, dwa czy trzy miesiące temu. Co moja odpowiedz na temat prania ubranek ma
Z tym coś wspólnego ?
Nie muszę zabierać zabawek i iść na wizaż bo siedzę na nim od samego początku podobnie jak tu ;) jednocześnie. Jeśli dla Ciebie jest tu ktoś niemile widziany to nie unoś się bo ktoś inny tej osobie odpisuje.

Wiem ze temperatura złe wpływa na nasze nastroje ale bez przesady.
 
Aga, ale po co szukasz dziury w calym. Jak ktos chce tu pisac (nowy, czy "stary") to niech pisze... Nie wiem w czym problem(?) ja tez tu dolaczylam pozno, bo raptem dwa msc temu, a czuje sie jakbym tu byla z Wami od poczatku. Moze i to dziwne ze ktos czyta tyle czasu i nic nie napisze, ale co z tego. Forum to FORUM i kazdy moze zaczac czytac lub pisac kiedy mu sie podoba. Moze akurat teraz jakas październikowa mama bedzie miala wiecej czasu albo watpliwosci i bedzie szukala wsparcia... Czy to znaczy ze ma szukac gdzies indziej? Przeciez zalezalo nam tylko na tym żeby nikt tu nie spamowal, nie obrazal itd...
 
Ojej to musiałabym Cię „podnieść” a nie mam na to ochoty. Macie forum zamknięte przecież to o jakim bezpieczeństwie mówisz ? Chyba po to one powstało żebyście pisały tam o tym
O czym nie chcecie tutaj, i wrzucamy zdjęcia których nie chcecie wrzucać tu- podobnie jak na fb.

Jeśli dla Cienie odpisywanie nowej osobie na forum
PUBLICZNYM i OGÓLNODOSTĘPNYM jest takie złe, i Zagraża bezpieczeństwu innym osobom które z tego forum korzystają to powiesz jakim cudem ? Przecież każdy tu może wejść i przeczytać o czym rozmawialiście miesiąc, dwa czy trzy miesiące temu. Co moja odpowiedz na temat prania ubranek ma
Z tym coś wspólnego ?
Nie muszę zabierać zabawek i iść na wizaż bo siedzę na nim od samego początku podobnie jak tu ;) jednocześnie. Jeśli dla Ciebie jest tu ktoś niemile widziany to nie unoś się bo ktoś inny tej osobie odpisuje.

Wiem ze temperatura złe wpływa na nasze nastroje ale bez przesady.

Akurat EMOL poparłam jak pojawiła się tu Zielińska. Może nie doczytałas.
 
Dziewczyny dajcie spokój. Jeden troll nie powinien narobić aż takiego burdelu, ale niestwty z doświadczenia wiem, że potrafią takie osoby namieszać. @Katira ja bym chciala wierzyć, że jest tak jak mówisz, ale sama też mam przykre doświadczenia z innego wątku, dlatego podchodzę z rezerwą do takich osób. Faktycznie Twoje pojawienie się niefortunnie zgralo z tą zielińską.

Dokładnie nie powinien. A już tym bardziej najazdów na kogoś no odpisuje na wiadomości kogoś nowego.
 
reklama
Ojej to musiałabym Cię „podnieść” a nie mam na to ochoty. Macie forum zamknięte przecież to o jakim bezpieczeństwie mówisz ? Chyba po to one powstało żebyście pisały tam o tym
O czym nie chcecie tutaj, i wrzucamy zdjęcia których nie chcecie wrzucać tu- podobnie jak na fb.

Jeśli dla Cienie odpisywanie nowej osobie na forum
PUBLICZNYM i OGÓLNODOSTĘPNYM jest takie złe, i Zagraża bezpieczeństwu innym osobom które z tego forum korzystają to powiesz jakim cudem ? Przecież każdy tu może wejść i przeczytać o czym rozmawialiście miesiąc, dwa czy trzy miesiące temu. Co moja odpowiedz na temat prania ubranek ma
Z tym coś wspólnego ?
Nie muszę zabierać zabawek i iść na wizaż bo siedzę na nim od samego początku podobnie jak tu ;) jednocześnie. Jeśli dla Ciebie jest tu ktoś niemile widziany to nie unoś się bo ktoś inny tej osobie odpisuje.

Wiem ze temperatura złe wpływa na nasze nastroje ale bez przesady.


Mnie podnieść ? Dobre :-D
Prawda, ja się nie unosze ;-) zareagowałam tylko na Twoja postawę.
No zadzieram głowę aż. Tak jestes wysoko ;-)
 
Do góry