reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O właśnie. Słuchajcie. A ja wczoraj rozmawialam z kolumbijką. U nich zanim przetnie się pępowine. Dziecko najpierw jest na brzuszku u Mamy i zostaje przystawione od razu do piersi ! Pepowina zostaje przecięta dopiero jak Dzidzia poczuje pokarm ciepło matki zapach etc.
Nie wiem jak to jest w przypadku cc.
Na skurcze łydek poleciła mi przed snem banana i szklanka wody i, że 9 miesiąc hardcore :-D

Aaaa wróciło mi LIBIDO !!! :D
U nas z tą pępowiną to i tak był zmiana, że teoretycznie przecinają ją dopiero jak przestanie pulsować. Bo do nie dawna była moda aby jak najszybciej. Ale pewnie co szpital to inne zasady.
 
reklama
Mi sie tak udalo 2 lata temu: mala juz ssala, gdy odcieli pepowine. Ale ona szybka dziewucha byla. Z tym tetnieniem to jest kolejny puzzel do ukladanki "czy pobierac krew pepowinowa".
 
reklama
Dziewczyny wiem że już to było ale nie mogę znaleźć. Podrzucicie mi linki do tych aspiratorow do noska ?

I proszę wypowiedzvie się co do laktatora. Nie wiem czy ręczny czy elektryczny... :eek:
 
Do góry