reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Witam sie po dwutygodniowym pobycie w Polsce. Nadrobilam Was a bylo co czytac, ponad 300 stron!!! Wymiatacie. Niestety juz sie nie odniose do wszystkich waszych postow, ale gratuluje udanych wizyt i pieknych brzuszkow. @ranny.ptaszek tobie Tymusia i trzymam za.was mocno kciuki i przesylam dobre mysli sciskam! @Debiutantka89 za was rowniez nocne kciuki i na.pewno bedzie dobrze i mala.urośnie. @Jsawww kochana sciskaj nogi i nie.daj sie, Pola musi jeszcze sobie u ciebiw pposiedzieć takze czekamy na dobre wieści po przetoczeniu. @Miao z toba to ja bym sie chetnie spotkala w cztery oczy, bo twoje podejscie do.zycia strasznie mi przypomina mnie sama,.tzn pracuje intensywnie nad soba od dawna i postepy sa zarowno u mnie jak i u mojego męża, ale az mnie wkurzasz (bez obrazy kochana) swoja niewiara w siebie. Wiedz ze ja bardzo ci kibicuje i wierze ze przyjdzie moment kiedy w siebie uwierzysz i zaczniesz patrzec na sienie i swoje zycie z innej.perspektywy.
@Aga10_2018 kim ty jestes z zawodu? Psychologiem? Cholerka uwielbiam czytac twoje posty, sa mega przemyślane i z taka głębia zawsze.
A u mnie średnio. Tzn urlop mega. Wesele super, do 4 rano siedzialam,.ale tanczylam juz pozniej niewiele. Swiadkowa.bylam wiec jakos.czulam.ze musze dac rade. Krakow zwiedzony, Wieliczka zaliczona i genialna, basen mnie rozczarowal i mąż na nim tez tzn poklocilosmy sie ale pomine to. Wrocilismy w niedziele oczywoscie kazdy pretensja ze nie przyjechaliśmy wiecej albo w ogole odwiedzic eh jak.zawsze olewam sprawe.
Od wczoraj mam ciagle napiety brzuch, po.magnezie chwile.przechodzi i za chwile to.samo i chodze jak.kaczka bo mi.chyba dziec napiera w.sumie ledwo chodze a.w.urlopie mega duzo.chodzilam. w nocy bole brzucha i nie.wiem.czy wam.tez ale strasznie mi.spuchla... pochwa i boli yyyy. Libido zeeeero aż dziwne u mnie ale mąż jakis niemily wiec trudno. Samopoczucie do.d... a wizyte nastepna mam uwaga... 24'08. Także 6 tyg pd.ostatniej po.ktorej dzwonili ze.anemia i wyslali poczta recepte na.zelazo...
Takze sie.rozpisalam ale troche mnie nie bylo także... milej chlodnej przespanej nocy. Dobranoc
 
reklama
Do góry