reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Pojazd zamówiony :D:D:D
Teraz jeszcze fotelik do auta, podoba mi się ten cybex cloud Q ale jest strasznie ciężki baza pasuje tylko do tego pierwszego fotelika a do kolejnego już jest inna.
Druga opcja to maxi cosi jest dużo lżejszy a baza pasuje tez do następnego fotelika. Wiec chyba rozsądniejsza opcja. Wiem że pare mam tu ma fotelik z maxi cosi i chwalicie?
Ile za niego zaplacilas z ciekawości jeśli mogę zapytać?
Fajnie wygląda !
 
Jak ktoś planuje większy wydatek to polecam oczyszczacz z funkcją nawilzacza.W zimie z uwagi na krakowski smog, to jedyna opcja żeby spać i jakoś normalnie funkcjonować. W lecie można wlać lodowatą wodę włączyć na full i obniży temperature powietrza o 5 stopni. Dla mnie super urządzenie. W nocy włączam z funkcją nawilżacza i jonizatora. Przed zakupem poczytałam sporo i jest naprawdę jest super.


Link do: Sharp KC-930EU
 
Tak z innej beczki - córka mi się dziś przekręciła i już nie jest poprzecznie. Uff... Gniecenie w boku jest wtedy nie do zniesienia. Teraz chyba leży "po Bożemu" główką w dół, bo czułam rączki i czkawkę na dole. Jak jest poprzecznie, to mam stracha, że jak zacznę nagle rodzić i nie zdążą z cesarką, to mi się tam udusi... Czytałam, że to jest bardzo niebezpieczne ułożenie dla dziecka, bo wpada krzywo w kanał rodny. A tak jakby była główką w dół, to najwyżej się urodzi przy szybkiej akcji jak nie zdążę do szpitala na czas na cc.
Lekarze wkladaja reke i potrafia przekrecic dziecko tak od środka....tak wiec jest tez taka opcja.....
 
Mi tez dziś wysłali @ że paczka wysłana i nr paczki z 09/2016 :D

a no to słuchaj tu, wyobraź sobie że jak nadali tę paczkę (została wbita do systemu) to było juz poprawnie... najwidocznie te numery kasuję po 2 latach i są "od nowa", no tylko tyle mi na myśl przychodzi ;) do mnie doszła, do Ciebie pewnie tez dojdzie, z tym że przypuszczam że zawioza ją dopiero jutro albo w poniedziałek na pocztę (jak się zauktualizuje to znaczy ze wyslai)
 
Jak ktoś planuje większy wydatek to polecam oczyszczacz z funkcją nawilzacza.W zimie z uwagi na krakowski smog, to jedyna opcja żeby spać i jakoś normalnie funkcjonować. W lecie można wlać lodowatą wodę włączyć na full i obniży temperature powietrza o 5 stopni. Dla mnie super urządzenie. W nocy włączam z funkcją nawilżacza i jonizatora. Przed zakupem poczytałam sporo i jest naprawdę jest super.


Link do: Sharp KC-930EU
A jak z jego głośnościa?
 
reklama
Ja właśnie się zastanawiam czasami co w jej wieku powinna już sama robić. Zupełnie nie znam dzieci [emoji6] Ale przedszkole mnie trochę w tym wyręcza, tylko się pytam dziecka co może robić w przedszkolu, a co nie [emoji1] Wydawało mi się np. że jest za mała na zabawy nożyczkami, a okazało się, że w przedszkolu już od dawna się nimi bawi.

u mnie dokładnie to samo było ROK TEMU!
 
Do góry