reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wrocilam, żyje... sasiadka ze mna była... chlodze sie.juz w mieszkaniu
Goracych kąpieli nie mozna brac w ciąży..ale spacerow chyba tez nie....
 
reklama
Ale w jednej nodze mnie cala lydka w skurczu trzyma, a w drugiej nodze biodro cale....jak tak dlugo trzyma to boli po prostu... ..ta miska ponad metr wysokosci by musiała miec...
Dzisiaj kolejne 2 tabletki wzielam i zaczelo pomagać....
Za to tak duszno i gorąco u nas..siedze pod wiatrakiem.... dziecko śpi... ostatni kurs do przedszkola mnie dzis czeka...ja tam nie dojde masakra jakas... slabo mi... i co chwila do lazienki latam.... zaraz Was nadrobie
Szalona żeby to nie były żylaki moja koleżanka miała bule i okazało się że zator w żyle. Obserwuj i jak coś to idz na usg. Mojej na bóle specjalne rajstopy pomagały ale.ona też miała ta mogę opuchniętą mocno.
 
Pojazd zamówiony :D:D:D
Teraz jeszcze fotelik do auta, podoba mi się ten cybex cloud Q ale jest strasznie ciężki baza pasuje tylko do tego pierwszego fotelika a do kolejnego już jest inna.
Druga opcja to maxi cosi jest dużo lżejszy a baza pasuje tez do następnego fotelika. Wiec chyba rozsądniejsza opcja. Wiem że pare mam tu ma fotelik z maxi cosi i chwalicie?
 

Załączniki

  • IMG_6325.JPG
    IMG_6325.JPG
    869,1 KB · Wyświetleń: 92
Moja 3,5 latka ubiera sobie buty odkąd skończyła chyba 1,5 roku, ale buty to jej wielka pasja [emoji1] Pamiętam jej zachwyconą minę jak pierwszy raz zobaczyła obuwniczy. Teraz ciągle chce mi buty zakładać, a ja nie mam nic przeciwko [emoji6] Do toalety na siusiu normalnie chodzi sama, ale u rodziców włącznik światła jest za wysoko i trzeba jej zapalać... Chodzi sobie sama do lodówki po rzeczy typu jogurt, sama otwiera, zjada i wyrzuca opakowanie. Zawsze coś. Ale kupki jakoś nie chcę dać jej samej wycierać...

No dokladnie 3.5 latki potrafia normalnie te rzeczy robić..bynajmniej te co znam
 
A i kupiłam nawilżacz powietrza nie wiem czy się sprawdzi bo to taki najprostszy raczej... może ktoś ma?
 

Załączniki

  • IMG_6327.JPG
    IMG_6327.JPG
    981,5 KB · Wyświetleń: 74
Szalona żeby to nie były żylaki moja koleżanka miała bule i okazało się że zator w żyle. Obserwuj i jak coś to idz na usg. Mojej na bóle specjalne rajstopy pomagały ale.ona też miała ta mogę opuchniętą mocno.

Podwujne dawki asparginu biore od wczoraj i jest lepiej...i leze do oporu
 
Ostatnia edycja:
Jasne, ja rozumiem, że nie upilnujesz, przecież to dorosły człowiek. No ale wyjazd integracyjny z baba, z którą Cię zdradzał? Jeszcze, żeby to jakaś konieczna podróż służbowa była... A tu Twój termin porodu, a on na integracje... Przepraszam, nie odbieraj tego źle. Po prostu wydaje mi się, że on sam powinien teraz widzieć co jest ważniejsze, a nie 'relaksować się' przed porodem...

Otototo.... tez tak myślę
..w koncu to jego dziecko sie rodzi... tym bardziej ze facet wie że ciężko ostatnio znioslas poród i potem co sie dzialo... powinien Cie wiec chcieć wesprzec... byc przy Tobie ...narodziny dziecka..to WASZE przeżycie..a nie tylko Twoje.....
Ale jezeli Tobie tak odpowiada i jemu tez to nie ma tematu....

Ja sama proponowalam swojemu mezowi zeby jechal do siostry na ślub a ja z moimi rodzicami poradzimy sobie.... ale.mi odpowiedzial ze my jestesmy teraz jego najblizsza rodziną... my go na codzien wspieramy, wiec nie zostawi nas w takim dniu..... bardzo mi milo było...
 
Ostatnia edycja:
No dokladnie 3.5 latki potrafia normalnie te rzeczy robić..bynajmniej te co znam
Ja właśnie się zastanawiam czasami co w jej wieku powinna już sama robić. Zupełnie nie znam dzieci [emoji6] Ale przedszkole mnie trochę w tym wyręcza, tylko się pytam dziecka co może robić w przedszkolu, a co nie [emoji1] Wydawało mi się np. że jest za mała na zabawy nożyczkami, a okazało się, że w przedszkolu już od dawna się nimi bawi.
 
reklama
A i kupiłam nawilżacz powietrza nie wiem czy się sprawdzi bo to taki najprostszy raczej... może ktoś ma?
Ja mam philipsa.
Jeżeli chcesz mieć dobry nawilżacz to warto wydać troche kasy. My używamy przez cały okres grzewczy oraz w mega upały. W chorobie nieodzowny, zawsze wkraplam kila kropli olejku eukaliptusowego. Kiedyś mieliśmy jakiś tańszy to był głośny, diod nie dało się do konca zgasić i w nocy świeciły, leciała z niego widoczna para i czasem szafka była aż mokra.
Ten jest cichy, ma tryb nocny, a para jest niewidoczna.

Link do: Philips Nawilżacz powietrza HU4803/01 | MALL.PL
 
Do góry