reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dziewczyny ponawiam pytanie w sprawie gemini ;)
i mam jeszcze jedno pytanie, kupujecie wit D w formie twist off czy raczej kropelki? bo właśnie się waham...
jak kropleki to które? z tymi twist off mam doświadczenie, choć kiedyś prawie zawału dostałam jak wyślizgnęła mi stę ta osłonka z palców prosto w usta młodego...
 
reklama
@ranny.ptaszek dziękujemy za Twoją obecność,dobrą radę i wszystko...ale prosimy o więcej. Mam nadzieję, że odpoczniesz i wrócisz do nas:) Tymczasem kciuki i wielki buziak:*
 
Ostatnia edycja:
Ja mialam majty siateczkowe I nie ma możliwości zeby tam się cos grzalo. Bo to same dziury. Jak najbardziej je polecam, super Trzymaj wkładke I nic nie cisnie. Teraz też juz kupione
Dasz link jakie konkretnie kupilas? Bo nie wiem czy dobrze rozumiem, sa jedno i wielorazowe i nie wiem w koncu ktore kupic [emoji14]
 
Bije rekodry we wszystkim te negatywne i pozytywne, wyszlam w drugiej dobie po cc do domu ze wzgledu na moj stan psychiczny. W pierwszej dobie odciagalam 0,3ml co 3 h w drugiej dobie juz 30ml co 3 h. Dzis doba 3 a ja za jednym razem mam 60ml [emoji43] nasze male sukcesy. Synus stan dobry stabilny. Dzis w nocy rozeszlo sie szycie jechalam na IP zalozyli dodatkowy szew. O i o.
Zegnam sie dziewczyny. Bywajcie silne i zdrowe. Trzymajcie dzidzusie z calych sil w brzuszkach. Duzo zdrowia ! Powodzenia [emoji8]
Trzymaj się I bądz dobrej myśli. Malutki napewno szybko nadrobi. Dbaj o siebie,myślę o Was bardzo cieplo I Trzymam kciuki za szybkie wyjscie ze szpitala Synusia. Gratuluje sukcesu laktacyjnego. Oby tak dalej! Nie zostawiaj nas! Tymuś jest październikowy czy mu się to podoba czy nie ;)
 
dziewczyny ponawiam pytanie w sprawie gemini ;)
i mam jeszcze jedno pytanie, kupujecie wit D w formie twist off czy raczej kropelki? bo właśnie się waham...
jak kropleki to które? z tymi twist off mam doświadczenie, choć kiedyś prawie zawału dostałam jak wyślizgnęła mi stę ta osłonka z palców prosto w usta młodego...
Ja kupuję w kroplach z pompką :) co do gemini nie pomogę bo ja nie wyssłam jeszcze z tematu niemowlecego i zakupy robię na bieżąco :D
 
reklama
Do góry