reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja kupilam też rzeczy na później Butelkę., szampon, kremy,mleko, pieluchy, tetry itp. Łącznie 53 produkty. Nie chcę chodzić po sklepach a tak za jednym razem ciach i wszystko jest.

Rany 500zl???
Dziewczyny co wy kupujecie?
Ja tylko zestaw.mini kosmetyków od tołpy i. Dwie paczki podkładów...i to chyba wszystko...
Ekonomiczna jestem ;D

U nas dzień trwa już od kilku godzin a ja ledwo zyje...
 
Dopiero 9 a ja juz nie mam czym oddychac :/ glowa mi peka, chcialabym przespać najblizsze dwa miesiace, a nawet polezec specjalnie nie moge... Uh.

Pierwsza ciaze jak planowalismy to od razu wiedziałam ze nie wchodzi w gre zaawansowana ciaza latem, ze nie chce tego przechodzic. Co tez mnie podkusilo zeby w styczniu starac się o drugie... Wiecej sie w to nie dam wrobic :p
 
Ja kupilam też rzeczy na później Butelkę., szampon, kremy,mleko, pieluchy, tetry itp. Łącznie 53 produkty. Nie chcę chodzić po sklepach a tak za jednym razem ciach i wszystko jest.

W sumie fakt.My nie używamy mm, kremow, nakładek itd.Wiec z automatu połowa koszyka odpada ;)

U nas dusznawo, ale da się żyć (póki co)

Macie jakiś sposób na ciągle zastawiona bramę wjazdowa?
 
Ale sutek od podstawy bez otoczki? Jest tak to to może być M lub nawet L. Przed ciąża może ci się zgrubily aby potem bobas nie miał problemów z ciagnieciem pokarmu.
W pierwszej ciąży strzymalam się z kupnem kapturkow. W szpitalu dopiero wyszło ze mam chowajace się brodawki i mi doradca laktqcyjny powiedziała ze kapturki rozmiar s i widziałam ze przymierzyla najmniejszy palec. Tyle że każda z nas ma innej grubości palce. (ja mam bardzo małe, obrączka rozmiar 8)
Może też się wstrzymaj z kupnem i mąż ci kupi i dowiezie do szpitala?
Ja palce też mam długie i chude. I teraz stwierdzam, że to będzie palec wskazujący [emoji1] Chodzi mi o sam ten dzyndzelek [emoji2] widzę że powiększyły mi się i sutki i brodawki. Może rzeczywiście Dzidzi będzie łatwiej złapać i ssać. Rozmawiałam ostatnio ze znajomą i ona mi powiedziała że używała kapturków bo właśnie też miała chowające się brodawki i mały nie miał jak łapać. Może rzeczywiście się wstrzynam, może nie będą mi potrzebne i dam radę bez. Chociaż sobie myślę że z tym mniej boli [emoji3] [emoji3]
 
reklama
Ja palce też mam długie i chude. I teraz stwierdzam, że to będzie palec wskazujący [emoji1] Chodzi mi o sam ten dzyndzelek [emoji2] widzę że powiększyły mi się i sutki i brodawki. Może rzeczywiście Dzidzi będzie łatwiej złapać i ssać. Rozmawiałam ostatnio ze znajomą i ona mi powiedziała że używała kapturków bo właśnie też miała chowające się brodawki i mały nie miał jak łapać. Może rzeczywiście się wstrzynam, może nie będą mi potrzebne i dam radę bez. Chociaż sobie myślę że z tym mniej boli [emoji3] [emoji3]
Jak dla mnie wydatek na wyrost :) jeśli będą konieczne to w każdej aptece facet może kupić i dowiezc :)
 
Do góry