reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wlasnie pani psycholog przeniosla mnie do sali z mamami ktorych dzieci tez sa na oiomie, uwielbiam ta ekipe z tego szpitala, skad oni tych ludzi biora do pracy ale tu wszyscy sa mega przyjazni usmiechnieci pomocni. Wyplakalam sie... przyszla tesciowa pocieszyla mnie i siadam do odciagania pokarmu.

Moj syneczek w szoku ze mamy nie ma w domu, szukal mnie dzis po pokojach nie mogl zasnac wolal mnie ...


:(:(:( Będzie dobrze musi być !!! Trzymaj się :) bądź twarda !!!
 
reklama
@Alka1990

A Ty jak tak się czujesz ? Co mówią lekarze ? W sumie jest weekend nie ma pewnie ordynatora , może jutro po obchodzie rano coś się dowiesz to daj znać jak się czujecie z bobaskiem ??? Trzymaj się , jestes w dobrych rękach w szpitalu na bank Wam pomogą i będzie oki ;) niech siedzi w brzuszku jedziesz do terminu :)
 
@Igorowelove@
Dziękujemy :)
lista na 1 str zaktualizowana :)

Tylko pozwolilam sobie zaczac od nicku...bo i tak bedziemy po kolei dopisywać w kolejnosci w jakiej dzieci beda sie pojawiac na Świecie :)

Edit.
A kolejna aktualizacje z tytulu pojawienia się maleństw najwczesniej przewiduje we wrześniu... tak więc zaciskac nogi
 
Ostatnia edycja:
caly czas mysle o was.
tyle sie dzis dzialo.

@ranny.ptaszek super, ze synek sam oddycha i ze trafilas do dobrego szpitala. oby najlepiej sie wami zajeli. I piekne, ze walczysz o mleczko dla synka! mam nadzieje, ze kazdego dnia bedziemy dostawac dobre wiadomosci


@Miao trudne chwile przed wami, szokuje mnie bardzo, ze on powiedzial, ze nie umie wybrac, ze kocha obie. Przeciez to paranoja. nie obwiniaj siebie. Finansowe uzaleznienie jest najgorsze. Ale wierze, ze dasz rade. Nie patrz na to jako na jedyny argument. tule wirtulanie.
 
Jeszcze nie spalam... i nie zapowiada sie[emoji20] sale tu sa tylko 2 os obiecali mi ze nie dadza mi tu nikogo szczegolnie z malym dzieciatkiem, jak nie bedzie koniecznosci ale jest nawal kobitek i dokoptowali mi mame z dzidzusiem jak zostana na noc razem to raczej nie pospie... a jak widze jak go trzyma w rekach zalewam sie lzami...
odciagam mleko co 3 h po max 0,5 ml wiecej nie mam na 18 udalo sie tylko 0,3ml zbieram strzykawka po kropelce [emoji20] no nic walcze bede odciagac tez w nocy. Daja to co przyniose reszta z banku mleka, samodzielnie oddycha moj zuch od popoludnia ale bedzie mial w nocy przetaczane osocze zacza krawic z pepka zrobili mu badania krzepniecia cos jest nie tak dlatego to ma pomoc.
Moj gin pisal do mnie ze dzwonil do neanatologow mowia ze z dzieckiem jest „calkiem ok”

Martwi mnie ze nie mam z nim takiej wiezi lezy tam sam wsrod 40 inkubatorow co chwile tam sie cos dzieje nie mozna z nim posiedziec ... ja jescze sie czuje bardzo kiepsko poruszam sie na wozku [emoji52] mam go ale tak jakbym nie miala, nie dotarlo jeszcze do mnie do konca co soe stalo, rano mialam duzo sily ale teraz ja trace taka hustawka,
To skarb urodzic dziecko i moc wziasc je w ramiona... ja jeszcze matka sie nie czuje po raz drugi nie wiem czy mnie zrozumiecie...
Ściskam Was mocno, nie dziwię się Twojemu nastrojowi, to bardzo trudna sytuacja. Ale wszystko będzie na pewno dobrze! Z pokarmem się uda, Tymek będzie się czuł coraz lepiej. Jesteś silną babką!
 
@Alka1990

A Ty jak tak się czujesz ? Co mówią lekarze ? W sumie jest weekend nie ma pewnie ordynatora , może jutro po obchodzie rano coś się dowiesz to daj znać jak się czujecie z bobaskiem ??? Trzymaj się , jestes w dobrych rękach w szpitalu na bank Wam pomogą i będzie oki ;) niech siedzi w brzuszku jedziesz do terminu :)
A dlaczego myślisz że jak jest weekend to nie ma ordynatora?
Pierwszego syna zaczęłam rodzić w niedzielę i nawet miałam zaszczyt o 20 być "obsługiwana przez ordynatora" :)
Ale to swoją drogą, cała ciążę super. Książkowe ciśnienie a a czasie porodu 160/110 i głową puchla.
 
reklama
Jeszcze nie spalam... i nie zapowiada sie[emoji20] sale tu sa tylko 2 os obiecali mi ze nie dadza mi tu nikogo szczegolnie z malym dzieciatkiem, jak nie bedzie koniecznosci ale jest nawal kobitek i dokoptowali mi mame z dzidzusiem jak zostana na noc razem to raczej nie pospie... a jak widze jak go trzyma w rekach zalewam sie lzami...
odciagam mleko co 3 h po max 0,5 ml wiecej nie mam na 18 udalo sie tylko 0,3ml zbieram strzykawka po kropelce [emoji20] no nic walcze bede odciagac tez w nocy. Daja to co przyniose reszta z banku mleka, samodzielnie oddycha moj zuch od popoludnia ale bedzie mial w nocy przetaczane osocze zacza krawic z pepka zrobili mu badania krzepniecia cos jest nie tak dlatego to ma pomoc.
Moj gin pisal do mnie ze dzwonil do neanatologow mowia ze z dzieckiem jest „calkiem ok”

Martwi mnie ze nie mam z nim takiej wiezi lezy tam sam wsrod 40 inkubatorow co chwile tam sie cos dzieje nie mozna z nim posiedziec ... ja jescze sie czuje bardzo kiepsko poruszam sie na wozku [emoji52] mam go ale tak jakbym nie miala, nie dotarlo jeszcze do mnie do konca co soe stalo, rano mialam duzo sily ale teraz ja trace taka hustawka,
To skarb urodzic dziecko i moc wziasc je w ramiona... ja jeszcze matka sie nie czuje po raz drugi nie wiem czy mnie zrozumiecie...
Trzymaj się kochana jesteś dzielną mamą życzę wam zdrowia i szybkiego powrotu do domku z maleństwem ściskam mocno
 
Do góry