reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To w świecie dziecka ograniczenie do 25 rzeczy? Uuuu to dupa bo ja mam listę zrobioną A tam 40 rzeczy jak nie lepiej. A
od 500 zł przesyłka gratis.
Co do Ali to swoje trzeba odczekać ale jeszcze nam się nie zdarzyło,żeby coś nie przyszło.
A może napisać do nich,ze chce się duzo więcej niz limit przewiduje i czy można zrobić zakupy u nich dwa razy-jedne oplacic przesyłkę o ile 500zl zakupy(oba) nie przekroczą,a drugie zaznaczyc odbiór osobisty.Ale zrobią jedną paczke. Może pójdą na to.
O ile pamiętam,to oni z Rzeszowa są...jeśli któraś mama akurat z okolic:)
 
reklama
Hejka!
Ja po wizycie <3
mam dobre i niestety mniej dobre wiadomości!
Zacznę od tych dobrych ;) lekarza super! dokładny wywiad przeprowadził zrobił porządne USG i jestem po raz pierwszy mega zadowolona, tak powinny KAŻDE wizyty wyglądać WSZĘDZIE, no ale....
potwierdzony syn na 100% (dowód - siusiak i moszna na foto) mały ZDROWY! waży 1070g no i ciągle jest ten tydzień starszy (z USG 28+0 a dziś niby 27+1... no ale tego mam się trzymać :) ) wód mam idealnie (nie za mało, nie za dużo) stan blizny po CC określa się dużo później (chyba że są wcześniej niepokojące objawy) łożysko ok, bardzo wysoko na tylnej ścianie, więc przodujące nie grozi (ufff) mały rozwija się prawidłowo <3
położenie bez zmian - główkowe na szczęście, no i mam zielone światło do SN
no i mam BOSKIE fotki <3
Ta mniej dobra wiadomość to skraca mi się szyjka :( muszę ją kontrolować, zakaz sexu i wskazane leżenie... no ale będzie dobrze! prawda? :)
nasze drugie szczęście <3
Szkoda,że szyjka się skraca,ale kochana...to już 2,5 miesiąca zostało! Dasz radę przez ten czas:)
Najważniejsze,że maluch zdrowy i prawidłowo się rozwija:)
No i lekarz jakiś sensowny nareszcie:)
 
To w świecie dziecka ograniczenie do 25 rzeczy? Uuuu to dupa bo ja mam listę zrobioną A tam 40 rzeczy jak nie lepiej. A
od 500 zł przesyłka gratis.
Co do Ali to swoje trzeba odczekać ale jeszcze nam się nie zdarzyło,żeby coś nie przyszło.
Wydaje mi sie, że jest ograniczenie do 25 rzeczy w koszyku, a nie konkretnie w sklepie. Ostatnio mi wyskoczyło;)
 
Ja niestety coraz bardziej negatywnie odczuwam upały:( lubię ciepełko, ale już mi tego za dużo. Dzis do 11 czułam się jak kapeć, potem miałam jakiś przypływ energii (kawusia zrobiła swoje?), ogarnęłam obiad, mieszkanie, poczytałam bajki Młodemu, skutecznie go zagoniłam do sprzątania w jego pokoju itd. A teraz znów mi duszno i siedzę jak krowa. Głupio mi wobec syna, nie chcę, żeby patrzył na ciągle wzdychającą matkę...ehhh. A jeszcze wymyśliliśmy, ze jedziemy na Mazury na kilka dni, czuję, że będę siedzieć w domku i czytać, a chłopaki poszaleją w wodzie, na rowerach itp. No ale dobre i to:) jutro na wesele przynajmniej się trochę ogarnę, chociaż nie wiem jak się uczesać:eek:

A u nas od 5 dni deszcz od rana do wieczora [emoji23]
 
Hejka!
Ja po wizycie <3
mam dobre i niestety mniej dobre wiadomości!
Zacznę od tych dobrych ;) lekarza super! dokładny wywiad przeprowadził zrobił porządne USG i jestem po raz pierwszy mega zadowolona, tak powinny KAŻDE wizyty wyglądać WSZĘDZIE, no ale....
potwierdzony syn na 100% (dowód - siusiak i moszna na foto) mały ZDROWY! waży 1070g no i ciągle jest ten tydzień starszy (z USG 28+0 a dziś niby 27+1... no ale tego mam się trzymać :) ) wód mam idealnie (nie za mało, nie za dużo) stan blizny po CC określa się dużo później (chyba że są wcześniej niepokojące objawy) łożysko ok, bardzo wysoko na tylnej ścianie, więc przodujące nie grozi (ufff) mały rozwija się prawidłowo <3
położenie bez zmian - główkowe na szczęście, no i mam zielone światło do SN
no i mam BOSKIE fotki <3
Ta mniej dobra wiadomość to skraca mi się szyjka :( muszę ją kontrolować, zakaz sexu i wskazane leżenie... no ale będzie dobrze! prawda? :)
nasze drugie szczęście <3
Śliczny chłopiec, gratuluję udanej wizyty. Co do szyjki to słuchaj lekarza i kontroluj, a będzie dobrze:)
 
A może napisać do nich,ze chce się duzo więcej niz limit przewiduje i czy można zrobić zakupy u nich dwa razy-jedne oplacic przesyłkę o ile 500zl zakupy(oba) nie przekroczą,a drugie zaznaczyc odbiór osobisty.Ale zrobią jedną paczke. Może pójdą na to.
O ile pamiętam,to oni z Rzeszowa są...jeśli któraś mama akurat z okolic:)

ja jestem z Rzeszowa, oni nie mają ograniczenia żadnego, tylko koszyk Allegro niestety....
oni prowadzą wyłącznie sprzedaż wysyłkową i nie mają sklepu stacjonarnego więc du*a, bo chciałam osobiście się tam przejść, no cóż, zamówię przez neta :D na kilka zamówień, bo z siostrą będziemy zamawiać ;)
 
My skończyliśmy jeden pokój. Pomalowane i posprzątane. Ja juz nie mam siły. Marzę o dniu w którym będę mogła się położyć i nic nie robić. A jeszcze jutro napewno zejdzie cały dzień do wieczora. Od poniedziałku będę prac i prasowac i jezdzic po sklepach. Kręgosłup mnie zaczyna boleć.
Beznadzieja.
Do tego od jutra ma być coraz cieplej :szok::o:hmm:
 
reklama
A może napisać do nich,ze chce się duzo więcej niz limit przewiduje i czy można zrobić zakupy u nich dwa razy-jedne oplacic przesyłkę o ile 500zl zakupy(oba) nie przekroczą,a drugie zaznaczyc odbiór osobisty.Ale zrobią jedną paczke. Może pójdą na to.
O ile pamiętam,to oni z Rzeszowa są...jeśli któraś mama akurat z okolic:)
Muszę pokombinować dziękuję za rady [emoji4] A do Rzeszowa mam milion km niestety.
 
Do góry