reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wyślij linka na Ali może się skuszę choć boję się tych zakupów tam . Ale najtrudniejszy pierwszy raz .... ;-)
2017 muti-fuction Dziecko/Dorosły Cyfrowe Termomete Podczerwieni Pistolet bezdotykowe Czoło Termometr Ciała Urządzenie do Pomiaru Temperatury
Link do: 2017 Muti fuction Baby/Adult Digital Termomete Infrared Forehead Body Thermometer Gun Non contact Temperature Measurement Device-in Thermometers from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
 
reklama
Byleby nie microlife - taki do czoła. Mam juz 4 (w awaryjnej sytuacji wysyłam M do apteki i znow przynosi tej samej firmy-,-) i kazdy pokazuje co innego. Najlepszy zwykły, albo taki zwykły tylko elektroniczny :D nie zbliżeniowy.
A dla niemowlaków są tez w smoczku chyba, ale nie miałam.
Kurcze.. a ja mam 4 lata i nic sie nigdy nie dzialo..i nadal dziala super... nie tylko mierzy temp ciala ale i temp rzeczy np. Wode do kąpieli
Ja tam zadowolona jestem
 
Ostatnia edycja:
Hej i u mnie cały czas leje , mój młody u moich rodziców bo są na urlopie i wiadomo z dziadkiem to nie nudy bo i na boisko razem pójdzie i na rower i pogra w gry , babcia jedzenie pod nos podsunie..... a z gruba matka która ma problem żeby wstać z kanapy to nuuudy ..... mąż codziennie jak nie dyżur to w pracy od 8 do 21 i ja ciagle sama :baffled:.... zaczynam łapać jakiegoś dola , niby wszystko ok, wyprawka praktycznie skompletowana , brakuje dosłownie jakiś drobiazgow, ubranka poprane, podrasowane, wózek jest, kołyska czeka na złożenie .... ale jakoś się stresuje , nawet nie wiem czym, w niedziele nawet jedziemy jeszcze na tydzień wakacji ale jakoś nie cieszy mnie to .... jest mi chyba już ciężko po prostu ..... na dodatek na początku sierpnia mąż wyjeżdża na pare dni do Portugalii ... teoretycznie służbowo , ale będzie tam tez szanowna Pani kierownik o której kiedyś pisałam ..... i od razu nerw mnie szarpie jak o tym myśle ...... wogole ranki mam straszne , nie chce mi się nic, zanim się zbiorę do kupy to jest 12...... rozkręcam się na wieczór i tak co dzień .....wogole niby z ciąża i szyjka ok ale mam przeczucie ze nie dotrzymam do połowy września i chyba jak wrócimy z urlopu to się popakuje do szpitala ..... :oo:
 
ja dziś byłam na wizycie u lekarza NFZ (przypomnę - chodzę na NFZ i LuxMed), oczywiście USG nie było, zbadał mnie na samolocie i.... nie podoba mu się moja szyjka :( ale nie wiem czy się skróciła czy miękka czy rozwarcie się robi, o tym nie wspomniał, nigdy nic nie mówi (tylko tyle że jest ok) na szczęście już w piątek idę na jednorazowa wizytę prywatną (o tym też pisałam) to się dowiem czegoś więcej...
Czemu nie spytalas wprost.... czemu mu sie nie podoba szyjka? Czy krotka..czy rozwarcie..?
 
Ostatnia edycja:
No właśnie ja się zasugerowałam opiniami z internetu i kupiłam niedawno ten termometr Microlife nc 200 .Byliśmy wszyscy w maju chorzy ,a tak w ogóle to pomyślałam że przyda się do takich szybkich pomiarów przy maluszku. Niestety jestem mega zawiedziona ,każdy odczyt był inny .Jak dla mnie strasznie przekłamuje :(
Oj niby te Microlife chwalą niektórzy. Ja też bym chciała mieć jeden porządny którym szybko zmierzę temp. Miałam 2 elektroniczne do skroni i ucha...były niemiarodajne.
Teraz mierzę zwykłym klasycznym. Mój 3latek wysiedzi całe szczęście ale wiem że są dzieci u których ciężko to idzie.

Te w smoczkach nie każde dziecko zaakceptuje bo ta guma i kształt do ssania może buć inny niż jego ulubiony smonio i dupa...nie będzie chciało ssać i nie zmierzymy :(
Wpadam do Mrówki po brakujące rzeczy, szukam wkrętów i no jak na złość nie ma rozmiaru, który potrzebuję. Zgarniam faceta z działu, mówię mu jakie potrzebuje, wygrzebuje mi gdzieś jedna paczkę, ostatnia. Biorę go dalej, bo szkoda czasu na moje szukanie, potrzebuję zszywacza tapicerskiego, ale takiego na dłuższe zszywki, pan mówi, że jest tylko na te krótsze. Już poirytowana pytam, czy mógłby na magazynie sprawdzić, może akurat, on, że chętnie, ale chyba go nie wpuszcza. Patrzę na niego, a on z portfelem i lista zakupów... [emoji23][emoji23] Kurde, no myślałam, że pracownik.. [emoji23][emoji23]
Hehe...dobre :) Nie pracuhe tam ale chęci pomocy miał :) Ja się dlatego zawsze krępuję w takich sklepach prosić o pomoc...ale bez pomocy nic nie mogę znaleźć.
 
Dzisiaj musimy rozstrzygnąć temat katarow i gorączki bo to czas zamawiać:D
@Szalona 29 jaki bedziesz kupowala?
Znalazłam taki:
Link do: Novama Pingo Elektryczny Aspirator Do Nosa Z Melodyjkami 9901-73407 - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Z niezlymi opiniami

Ja mam taki termometr Link do: Termometr HI-TECH MEDICAL KT-30 - Media Expert

I taki aspirator
Link do: Aspirator do nosa VITAMMY Colibri - Media Expert


Termometr ostatnio przetestowany i działa ok, ale na wszelki wypadek zawsze mam w domu stary niezawodny rtęciowy..... noworodkowi do mierzenia w odbycie oczywiście później minus 0,5 stopnia od wskazanej temp
 
reklama
Wpadam do Mrówki po brakujące rzeczy, szukam wkrętów i no jak na złość nie ma rozmiaru, który potrzebuję. Zgarniam faceta z działu, mówię mu jakie potrzebuje, wygrzebuje mi gdzieś jedna paczkę, ostatnia. Biorę go dalej, bo szkoda czasu na moje szukanie, potrzebuję zszywacza tapicerskiego, ale takiego na dłuższe zszywki, pan mówi, że jest tylko na te krótsze. Już poirytowana pytam, czy mógłby na magazynie sprawdzić, może akurat, on, że chętnie, ale chyba go nie wpuszcza. Patrzę na niego, a on z portfelem i lista zakupów... [emoji23][emoji23] Kurde, no myślałam, że pracownik.. [emoji23][emoji23]
Ale jaki uprzejmy:) inny by się obruszył, a nie pomógł:)
 
Do góry