reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pierścionek możesz dać córeczce np. Na jej komunię i będzie przechodził z pokolenia na pokolenie [emoji2]
Ja taki dostalam od mamy a mama od babci
...mam go dla córki.....yyyyy
Tylko ja 3 synow mam..... przeciez nie wyróżnie jednego....i co teraz?

Najstarszej wnuczce dam :)

Zloty...delikatny..z 3 malutkimi drobnymi kamieniami.. cyrkonia lub diamenciki
Od gimnazjum do liceum go nosiłam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja taki dostalam od mamy a mama od babci
...mam go dla córki.....yyyyy
Tylko ja 3 synow mam..... przeciez nie wyróżnie jednego....i co teraz?

Najstarszej wnuczce dam :)

Zloty...delikatny..z 3 malutkimi drobnymi kamieniami.. cyrkonia lub diamenciki
Od gimnazjum do liceum go nosiłam
Z takimi genami na wnuczke liczysz ? :p
 
dziewczyny ja właśnie wróciłam z IP, od wczorajszego wieczora (od ok 18:00) nie czułam ruchów małego, detektor przykładałam i serduszko biło, rano to samo, zjadłam śniadanie, wykąpałam się, zjadłam prince polo i w końcu o 10 dał znać, potem cały dzień cisza, detrktor dziś był w ruchu, no ale martwiło mnie że nie czuję tych ruchów, pojechałam więc o 18:30, zbadali mnie, szyjka 33mm, z maluszkiem też wszystko ok, najlepsze to że lekarz przy USG pytał czy czuje ruchy a ja że nie (serio nie czułam) nie wiem dlaeczego tak.... w każdym razie młody waży 948g, AFI 14cm (wody) i wzzytsko ok, dostałam instrukcję liczenia ruchów i luteinę (w sumie nie wiem po co no ale...) recepta wykupiona i głwa spokojna!

Chyba takie dni (pogoda, ciśnienie?) moja młoda tez jakaś mało ruchliwa się zrobiła od 2 dni. Costam się rusza ale w porównaniu z wcześniejszymi dyskotekami to bez szału
 
dziewczyny ja właśnie wróciłam z IP, od wczorajszego wieczora (od ok 18:00) nie czułam ruchów małego, detektor przykładałam i serduszko biło, rano to samo, zjadłam śniadanie, wykąpałam się, zjadłam prince polo i w końcu o 10 dał znać, potem cały dzień cisza, detrktor dziś był w ruchu, no ale martwiło mnie że nie czuję tych ruchów, pojechałam więc o 18:30, zbadali mnie, szyjka 33mm, z maluszkiem też wszystko ok, najlepsze to że lekarz przy USG pytał czy czuje ruchy a ja że nie (serio nie czułam) nie wiem dlaeczego tak.... w każdym razie młody waży 948g, AFI 14cm (wody) i wzzytsko ok, dostałam instrukcję liczenia ruchów i luteinę (w sumie nie wiem po co no ale...) recepta wykupiona i głwa spokojna!
To dobrze,że z Dzidzią wszystko ok. Może tak ułożony był,że nie czułaś ja kilka dni temu też słabo czułam. stwierdziłam że to chyba tak jest jak pleckami jest obrócony do brzucha. A jak Ci kazali liczyć ruchy? Moja gin mówi,że musi być minimum 12 ruchów dziennie.
 
Kurcze to dzis jest 14 lipca... i 2 dni temu... mam nadzieje ze stan stabilny z tymi maluchami ze bedzie okey... na razie pewnie nic stwierdzic nie mozna...

Nie dalo sie jakos powstrzymac tych porodow ? tak szybko to szło... tak z zaskoczenia?


Nic się nie dało zatrzyma , np u 1 pani wody odeszły o 2 w nocy dziś a o 4 już urodziła... Silne skurcze miała ... Szok... A ciąża książkowa i nic jej nie było... Oby bobaski szybko rosły i szybko wyszły do domu ( puki co mało ważą od 1 kg do 1,5 kg z tego co pamiętam tj 30 TC ) . :(
 
reklama
Do góry