reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja i moje siostry dostaliśmy od babci złote pierścionki na chrzest i łańcuszki z medalikiem. Nie przydały mi się [emoji14] aktualnie nawet nie wiem gdzie dokładnie są, chyba gdzieś u mamy leżą schowane.
Ja też :D i mama biedna kitrała i kitrała aż w końcu okazało się,że ktoś je ukradł. Potem doszlismy kto,ale nic nie można było zrobić..
 
To może nie tyle od miasta zależało, co od czasów? 7 lat to dużo, ja i moje siostry miałyśmy na komuniach tych samych gości (ewentualnie chrzestni się zmieniali bo dalsza rodzina) i ja dostałam 800 zl, moja siostra ROK później 1800 zl a siostra 4 lata młodsza odemnie 2900. Pamiętam jak dziś te kwoty :D
Ja tak samo. Pamiętam ze w kartkach miałam po 50 zł. raz 100 zł od chrzestnej. Ale mnie bardziej cieszyły bombonierki. Oczywiście były umieszczone w szufladzie pod łóżkiem. Wszystko wywalone bo bombonierki musiały się zmieścić :)[emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Margonelka Z zabawek niemowlęcych moge podpowiedziec: hule-kule do raczkowania (mialam firmy v-tech, ale sa tez inne), Odkrywczy domek firmy Dumel, tablicę-znikopis, sorter (firmy nie polece, bo mielismy drewniany smiki i bylby bardzo fajny, gdyby nie fakt, ze wiekszosc klockow wpadalo do kwadratowej dziury, wiec troche bezsens), kierownica grająca do podrozy samochodem (obojga plci moje dzieci lubia ja, tylko teraz nie mogę znalezc nazwy, chyba smily play).
@Margonelka to ja jeszcze polece kostke. Kupilam na roczek bratanicy a druga dla chlopca z rodziny. Bawili sie tym baaaaardzo dlugo i jest bardzo wytrzymale. Dla siedzacego dziecka juz sie nadaje Link do: EE90 INTERAKTYWNA MULTI KOSTKA EDUKACYJNA PIRAMIDA 6w1
 
Zawsze można przetopic złoto przynajmniej na obrączki czy coś innego
Dokładnie!
Chyba,że się będzie miało taki niefart jak moja koleżanka. Tak liczyła na złoto ze swojej komunii,że przetopią na obrączki właśnie. Poszli do jubilera,a tu tombak. Biedna płakała ze wstydu i z żalu.Do tej pory mi jest jej szkoda bo to taka fajna dziewczyna,niemajętna wcale,a wesele robili w 100 % za swoje pieniążki. NIc nie dostali od rodziców,nawet na weselu
 
Zawsze można przetopic złoto przynajmniej na obrączki czy coś innego
Niby tak ale medalika nie przetopie bo babcia palpitacji serca dostanie. A ja nie czuje się na tyle wierzaca żeby co nosić. Więc leży. A pierścionki kupiła malutkie (a ja za mama mam duże palce). Szkoda trochę przetapiac bo ładne są i jeszcze z jakimś kamyczkiem w środku. Obrączkę mam a jakoś nie wpadłam na to przed ślubem :) chociaż nam z mężem zależało na jednakowych obraczkach, a jeśli tego złota by starczylo to tylko na jedną.
 
Fajne to :D Ja patrzę też dla swojego :D
Wyobraźcie sobie,że ostatnio,ten mój stary 16-letni koń dorwał klocki lego w piwnicy moich rodziców. Siedział i dłubał ze 2 godziny :D
A niby czemu mój mąż tak się cieszy ze ma 2 synów? [emoji14] zabawa jest niezależnie od wieku z lego, nie wspomnę o hot wheelsach a teraz nerfy jeszcze na tapecie. Nie powiem bo mnie reż takie rzeczy wciągają (choć nie tak jak meza). Ale ja to raczej męskie zajęcia wolę aniżeli damskie :) sto razy bardziej wolę grę komputerową aniżeli film romantyczny, i tak że wszystkim
 
reklama
A niby czemu mój mąż tak się cieszy ze ma 2 synów? [emoji14] zabawa jest niezależnie od wieku z lego, nie wspomnę o hot wheelsach a teraz nerfy jeszcze na tapecie. Nie powiem bo mnie reż takie rzeczy wciągają (choć nie tak jak meza). Ale ja to raczej męskie zajęcia wolę aniżeli damskie :) sto razy bardziej wolę grę komputerową aniżeli film romantyczny, i tak że wszystkim
Też prawda :D Cos mi sie wydaje,że moi dwaj starsi panowie będą kupowali i namietnie bawili sie z maluchem :D
 
Do góry