reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No muszę się za to ostro zabrać. Tylko nie wiem kiedy się umówić. Chyba koniec sierpnia ewentualnie początek września bo ja bym chciała mieć na zdjęciach duży brzuch a narazie to mam wydaje mi się za mały na sesję[emoji2]
Moja sesja wypada w 33tc. Ja znów się boję żebym dotrwala do tego terminu. Syna urodziłam w 35tc więc wszystko może się zdarzyć. Mówisz, że taki mały brzuch masz ? Pewnie Ci się tylko wydaje [emoji6]. W którym tc jesteś :)? Ja w 27tc.
 
reklama
cena KOLOSALNA! moja kuzynka robiła za 200zł w tym 5 przepieknyuch kreacji 15 zdjec do obrobki a wszystkie z sesji dostala w cenie
Ceny są różne. Jak przeglądam to nawet za 100 robią. Też zależy co jest w cenie. Ja się interesuje fotografią (to moja pasja)i patrzę bardziej na styl danego fotografa czy mi odpowiada A najchętniej to bym sobie sama zrobiła ale ludzi nie lubię fotografować,wole inne dziedziny fotografi [emoji2] [emoji2]
 
No muszę się za to ostro zabrać. Tylko nie wiem kiedy się umówić. Chyba koniec sierpnia ewentualnie początek września bo ja bym chciała mieć na zdjęciach duży brzuch a narazie to mam wydaje mi się za mały na sesję[emoji2]
Mimi ja mam teraz 26 tc i brzuch wyszedł bardzo fajnie na zdjęciach :) jasne, będzie dużo większy, ale ja też spuchne, więc wolałam wcześniej [emoji14]
 
Ceny są różne. Jak przeglądam to nawet za 100 robią. Też zależy co jest w cenie. Ja się interesuje fotografią (to moja pasja)i patrzę bardziej na styl danego fotografa czy mi odpowiada A najchętniej to bym sobie sama zrobiła ale ludzi nie lubię fotografować,wole inne dziedziny fotografi [emoji2] [emoji2]

no właśnie tw zdjęcia ma naprawę piękne! w szoku byłam że tylko 200zł zapłaciła
 
ja mam od samego początku leukocyty podwyższone, z wizyty na wizytę rośnie, startowałam z ponad 11, na 2 tyg temu było już ponad 15, poszłabym na badania najchętniej już by wiedzieć czy reagować, ale jestem przeziębiona więc wyjdą niemiarodajne do poprzednich, będe musiała poczekac jeszcze 2 tyg, wtedy pójdę przed wizytą i zobaczymy...
dodam że lekarz nie specjalnie się tym interesuje...
No właśnie ja miałam od początku ciąży zawsze wyższe ok 11, a ten lekarz mu mowil że jak już dochodzi do 15 to nie można zwalić na ciążę
 
Teraz mam taki :).
20180710100700.jpg
 

Załączniki

  • 20180710100700.jpg
    20180710100700.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 293
Moja sesja wypada w 33tc. Ja znów się boję żebym dotrwala do tego terminu. Syna urodziłam w 35tc więc wszystko może się zdarzyć. Mówisz, że taki mały brzuch masz ? Pewnie Ci się tylko wydaje [emoji6]. W którym tc jesteś :)? Ja w 27tc.
Dzisiaj mam 24+6. Zdjęcie z wczoraj.
IMG_20180712_205222.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180712_205222.jpg
    IMG_20180712_205222.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 256
reklama
Do góry