reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Babciowe pierogi z jagodami [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]
1531412959705.jpg
 

Załączniki

  • 1531412959705.jpg
    1531412959705.jpg
    463,6 KB · Wyświetleń: 236
A ja chyba wtopilam z zakupami, ktore chcialam miec na piątek - jedne chyba dojdą po weekendzie, a drugie to w ogole zwatpilam, bo zaczely sie pojawiac komentarze, ze sprzedawca jest oszustem. A ze ja teraz jestem przesadnie nerwowa, to mnie to męczy. Ech, wylaczam kompa, bo ciagle sprawdzam, czy pojawilo sie awizo. Ide po czekolade ;)
Ta firma o statusie oszusta nadała dzisiaj, ciekawe czy dojdzie na jutro i co będzie w środku ;) Ale Smyk ciągle nie nadał...
 
Wiecie co, bylam dzis z malym w przychodni i rozmawialam przy okazji o zaleglym szczepieniu odra/swinka/rozyczka. Zarowno pediatra jak i pielegniarka szczepienna niezaleznie, nie slyszac rozmowy powiedzialy ze lepiej nie robic tego szczepienia dziecku dopoki jestem w ciazy. Tak mnie to podejscie zaskoczylo ze szok. Mnie nawet do glowy nie przyszlo ze to moze byc jakiekolwiek zagrozenie dla maluszkow i pewnie gdybym trafila na innego lekarza to by kazal robic.
 
To ta co ją sobie upatrzyłam robi zdjęcia w bardzo podobnym stylu. Za łączoną sesje bierze 700 zł. Ciążowa i noworodkowa do 14 dnia życia. Ale kurcze muszę się zapytać o termin bo ona bardzo popularna jest. A ja się dopiero obudziłam z tym.
To dzwoń jak najszybciej. Ja sobie nie zdawałam sprawy, że takie sesje są tak rozchwytywane. Dobrze, że mnie zna bo chyba dlatego mnie zapisała na ten sierpień. Robiłam u niej sesję na roczek syna, Wielkanoc i dzień matki.
 
Ja mam prawko ale nie jeżdżę A teraz zaczynać w ciąży to słabo.

Za to ja dzisiaj byłam Asem!
As pomyslunku i ogarnięcia.
P zawiózł mnie na glukoze ale wróciłam metrem bo mam kilka przystanków do domku.
Z racji że nie jeżdżę metrem teraz na zwolnieniu nie ładuje karty miejskiej .
Kupiłam bilet ale UWAGA
Nie skasowałam go.
Przeszłam obok przez otwarte bramki .
Na dole czekał na mnie kanar i niestety mimo brzuszka nie odpuścił mi .
Wiadomo
To premia czy tak co tam dla niego .
Echhh
Brawo ja !
Ja ostarnio też wracałam od lekarza metrem i z premedytacją kupiłam bilet 20-minutowy, mimo, że wiedziałam, że ze 2 minuty mi nie starczy;) jadę sobie już przed ostatnią stacją, a tu pyk, słyszę w oddali charakterystyczny dźwięk kanarowego czytnika. Na szczęście nowe metro, bez przedziałów, więc powolutku wstałam i przeszłam nieco dalej, zaraz zatrzymało się na stacji, więc mi się upiekło;) ale już z 3 min jechałam bez ważnego biletu.
 
Tez wtedy mamy [emoji1] jest to bliskiej kuzynki i jak narazie sie wybieramy [emoji4]
Gdy miałam termin na 15 sierpnia, dostaliśmy zaproszenie na wesele na początek września i odmówiliśmy. Ale urodziłam miesiąc wcześniej i jednak pojechaliśmy z dziećmi (kolejką podmiejską zresztą, bo nam się nagle zepsuło auto) na sam ślub. Na wesele nie poszliśmy z grzeczności, skoro już odmówiliśmy kilka miesięcy wcześniej, ale w sumie dalibyśmy radę być do nocy, tylko wracalibyśmy taxi. W obecnej ciąży mieliśmy zaproszenie na początku II trymestru, państwo młodzi powiedzieli, że możemy jeszcze tydzień przed weselem się zdecydować, że dadzą radę w lokalu nas zmieścić, ale ja byłam w takiej kondycji, że chyba do drugiego dania bym nie wytrwała na krześle, więc kilka razy uprzedzałam pannę młodą, że nie będziemy.
 
Ja za swoją sesję będę płacić 470 zl. Mam 15 ujęć plus makijaż. Chce mieć 10 ujęć sama A 5 takie rodzinne z mężem i synkiem [emoji4]. Jak dzwoniłam pod koniec kwietnia to ledwo mnie zapisała na sierpień. Podoba mi się to że ma stylizacje i nie trzeba się martwić[emoji4]. Takie robi zdjęcia .Zobacz załącznik 876787Zobacz załącznik 876788

cena KOLOSALNA! moja kuzynka robiła za 200zł w tym 5 przepieknyuch kreacji 15 zdjec do obrobki a wszystkie z sesji dostala w cenie
 
Ja ostarnio też wracałam od lekarza metrem i z premedytacją kupiłam bilet 20-minutowy, mimo, że wiedziałam, że ze 2 minuty mi nie starczy;) jadę sobie już przed ostatnią stacją, a tu pyk, słyszę w oddali charakterystyczny dźwięk kanarowego czytnika. Na szczęście nowe metro, bez przedziałów, więc powolutku wstałam i przeszłam nieco dalej, zaraz zatrzymało się na stacji, więc mi się upiekło;) ale już z 3 min jechałam bez ważnego biletu.

Kurde ale farcik :-p
Ten mój już czekał na mnie na dole.
Jeszcze do mnie żebym powoli z tych schodków schodziła.
Taka zadowolona, że miły wręczam mu bilet A tu nie skasowany :-p
 
reklama
Do góry