reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Musisz wziąć też pod uwagę, że sporo kobiet nie ma problemów, ale piszą żeby zwrócić na siebie uwagę.

Ja wczoraj pozbyłam się włosów.Milam prawie do pasa a mam do ramion.A dziś pomalowałam sobie pazurki u stóp hybryda.Ciekawe czy za miesiąc dam radę...
To mozna powiedziec ze schudlas... :)

Tez taki manewr zrobilam w 2 miesiacu tej ciazy.. od pasa....ale jeszcze krocej do uszu.... bo szyje mam widoczną
.. 1kg mniej ;D
 
Co do problemów fizyczych... to ja juz mam problem z goleniem nóg etc.
O tak, golenie u mnie wygląda tak jak w 9msc, zreszta tak samo duzy mam brzuch jak wtedy ;) cale szczescie od tego miesiaca mam jakies skape owlosienie na nogach i nawet jak cos omine to sie w oczy nie rzuca :D w poprzedniej ciazy bylam cala kudlata, nogi, brzuch, ramiona i na twarzy:angry: maly tez sie urodził kudlaty, z takimi smiesznymi pedzelkami na uszach jaj u rysia: D mam nadzieje ze tym razem nas to owlosienie ominie :wink:
 
4209E7DE-1939-4505-9C44-72BE12DD13DE.jpeg
284B076F-647C-44F5-81A4-FC1A110F3523.jpeg
A u mnie dziś na kolacje sałatka z kurczakiem , kiełkami i parmezanem .... a na deser galaretki borówkowe :p:p:p
 

Załączniki

  • 284B076F-647C-44F5-81A4-FC1A110F3523.jpeg
    284B076F-647C-44F5-81A4-FC1A110F3523.jpeg
    970,6 KB · Wyświetleń: 449
  • 4209E7DE-1939-4505-9C44-72BE12DD13DE.jpeg
    4209E7DE-1939-4505-9C44-72BE12DD13DE.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 447
Nie tak dawno czekalysmy na jakiekolwiek ruchy... pamietacie ???

A teraz kazda jest pobita...okladana. dźgana od środka :) hehehe
Właśnie wy piszecie ze jesteście skopane. Mój syn też mnie tak w pierwszej ciąży kopał. A teraz mam luksus. Mała mało się rusza lub/i łożysko na przedniej ścianie więc w ciągu dnia kilka kopnięcie czuje Ale nie są jeszcze bolesne :)
 
Nie tak dawno czekalysmy na jakiekolwiek ruchy... pamietacie ???

A teraz kazda jest pobita...okladana. dźgana od środka :) hehehe
A ja tam lubię te kopniaczki :D nawet jak zaboli, nie zamienilabym ich na słabsze :) dzięki nim zdaje sobie sprawę ze córcia jest coraz większa i już wkrótce będzie ze mną :)
 
Dzoewczyny powiedzcie mi jak to jest z ospa w ciazy i jak dlugo chory zaraza ospa?
U mnie mam wrazenie ze Majka jakos w poprzek lezy sobie
 
reklama
Dzoewczyny powiedzcie mi jak to jest z ospa w ciazy i jak dlugo chory zaraza ospa?
U mnie mam wrazenie ze Majka jakos w poprzek lezy sobie
Okres zarażania zaczyna się jakieś 1-2 tyg przed wystąpieniem głównych objawów czyli wysypki i trwa aż do zniknięcia ostatnich wykwitów skórnych u osoby chorej.... czyli bardzo długo ok 3-4 tyg
 
Do góry