reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Już jeeeeeeest !!!!! :) ;) :)
P_20180707_194533.jpg
 

Załączniki

  • P_20180707_194533.jpg
    P_20180707_194533.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 305
Ale jaka ładna i zadowolona. [emoji16][emoji16]
Dziękuję, dobrze sie czuje ostatnio :)

Sasiadki już chca mnie w dupe lac...ze sie przeciazam, ze zaraz urodze...bo nie to ze ja tylko pozowalam..... ja tam z nimi baby wielkie lepilam w kuckach
received_10216250261358992.jpeg


Ale ja wiem ze w 9 miesiacu zaniemoge ..bede duzo lezec..i nie chce by przez 3 dziecko ..moja 2 siedziala non stop skoro sie dobrze czuje....

Pizza z szynka szwarclandzka...rukola..pomidorkami..pycha
Zjadlam juz pół :)
 

Załączniki

  • received_10216250261358992.jpeg
    received_10216250261358992.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 280
Mój synek ma brązowe oczy, ciemne rzęsy i mały nosek po mnie
a po mężu: blond włosy, usteczka i siusiaka ;)
Jest idealny :) :)

U mnie dzisiaj 90dni do porodu pokazuje...przegapiłam studniówkę tak szybko ten czas ucieka.
Tez przegapilam studniowke porodowa :)
U mnie 98..
ale cc bedzie z 5 dni wczesniej ..
wiec jakies 93 dni :)..
 
No właśnie ja jestem "okładana" albo po lewej stronie albo po pęcherzu I szyjce. We wtorek mam usg to sobie zobaczę jak on tam sobie tak naprawdę leży. :)
Ja to smao...pecherz..szyjka..mam wrazenie ze zaraz zacznie wychodzic tak mi tam dziubie...n ausg okazalo soe ze byl wtedy posladkowo ułożony
Ale od paru dni przestal atakowac moj pecherz.... teraz czuje na lewym boku...

A wiem ze pod koniec bede miala skopany żołądek...
 
Hejka...

Wiecie co , jestem też na grupie na Fejsie . I wiecie co ? W szoku jestem , codziennie ktoś w szpitalu , ciągle coś . Jak nie twardnienie brzuszka to skrócona szyjka to klocie w pochwie to skurcze to ból podbrzusza to plamienia czy skrzepki śluzu brązowego ... Serio , już się zastanawiam czy to kwestia upałów i lata że teraz takie przeboje ( mówię o mamusia u takich jak my październik ) :( :(:(

Wiadomo że super żeby wszystko było dobrze i zdrowe mamy i zdrowe bobaski... Ale skala kobiet z problemami jest na prawdę bardzo duza :eek:

Dawniej kobiety do samego porodu pracowały i było ok a teraz nie wiem czy nasze pokoje się jest słabsze , stres pośpiech życia chemia w jedzeniu.... Skąd się to bierze... :(

Musiałam to napisać jakoś mnie to przygnebilo... Zdrowie jest najważniejsze ....
Ale większość chyba wraca do domu z falszywym alarmem coo???
Plamienia i skracanie szyjki to problem.ale wiekszosc pewnie skurcze i bole brzucha jedzie sprawdzać ?
A wiekszosc to pierworodki czy nie?

Hmmm kurde... chyba trzeba zaczac bardziej uważać....
 
reklama
No właśnie ja jestem "okładana" albo po lewej stronie albo po pęcherzu I szyjce. We wtorek mam usg to sobie zobaczę jak on tam sobie tak naprawdę leży. :)

Nie tak dawno czekalysmy na jakiekolwiek ruchy... pamietacie ???

A teraz kazda jest pobita...okladana. dźgana od środka :) hehehe
 
Do góry