reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
ah i ogólnie to własnie obudziłam się na siusiu i wtedy dostałam sms (kolejny) od siostry, potem już nerwy i spac nie mogłam, jak o 4 się okazało że zostaje pod opieką to mi ulżyło, ale młody tak okropnie kopał że się nie dało spać! no i nie spałam juz nic ;) mały akrobata :D a ja dziś wizytuje o 12:00 <3
Powodzenia na wizycie.
Ja.wlasnie czeka.przed gabinetem na polowkowe wiec prosze o kciuki.
 
Dzień dobry.
Dzisiaj obudziłam się z kluciem w szyjce, dziecko też kopie cały czas w pęcherz. Jestem obolała i zmęczona po nocy.
Do tego boli mnie żołądek bo mam zaparcia. A jadę do kliniki nadkrzepliwosci dzisiaj i pewnie swoje odsiedze...
Dzisiaj też zobaczyłam że mam ogromny brzuch, jakbym nagle polknela piłkę do koszykówki. Tak mnie jakoś wybrzuszylo w ciąży 2 dni.
 
ah i ogólnie to własnie obudziłam się na siusiu i wtedy dostałam sms (kolejny) od siostry, potem już nerwy i spac nie mogłam, jak o 4 się okazało że zostaje pod opieką to mi ulżyło, ale młody tak okropnie kopał że się nie dało spać! no i nie spałam juz nic ;) mały akrobata :D a ja dziś wizytuje o 12:00 <3
Trzymam kciuki żeby jej szybko pomogli. Dobrze, że pojechała do szpitala.
Dostalyscie juz zwrot podatku????? U mnoe 4.07 bedzie rowne 3 miesiace od zlozenia zeznania.... pewnie w roznych miejscowosciach roznie to trwa...
Ja 16.04 składałam przez neta- zwrotu jeszcze nie dostaliśmy :(
 
reklama
Do góry