reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A czytacie przed snem codziennie inna bajkę? Czasami dziecko tak jest zainteresowana bajka ze nie chce spać. Podobno hitem jest książki "śpij kroliczku" i codziennie przed snem ją czytasz. Tak musisz poprawić poduszkę, ziewnac itd i dziecko codziennie to samo robi przed snem a jednak jest książka czytana :) i ja bym zrobiła herbatkę przed kąpielą. Aby było kąpiel, balsam, ubieranko, czytanie książki i spanie. Bo jeszcze wychodzenie z pokoju na herbatę są rozprasza od myśleniu o spaniu?

Sama nie wiem. Takie moje myślenie [emoji4]
Dziekuje za rady... z ta ksiąŻeczka to fajny pomysl. Zaraz ja na allegro poszukam, zamowie i będziemy czytac zawsze ta a te inne jak.radziala @Szalona 29 będziemy w dzien. Jeszcze musze ja od cycka na.dobre odciac ale z tym ogarne, tylko mi sie len zalaczyl i zero ochoty
 
kicha.... cyfry na wadze nie kłamią....
Znalazlam 2 poprzednie karty ciąży....
Dzis mam 24.4dni waga 64kg ( po kolacji)
W 1 ciazy 63.5 kg mialam w 26,4 dni
W 2 ciazy 63,1 kg mialam w 26 tc

O 2 tyg za szybko osiagnelam wage 64...
No nic.... to na bank przez słodycze....
 
Melduję się. Dzisiaj już bez rewolucji zaladkowych. Ale strasznie boli mnie prawa strona twarzy na wysokości nosa. Nie jest to ból zęba. Mogę otworzyć paszcze tylko do połowy. Masakra jakaś ze mną jest. Jak nie dupa to buzia
Zatoka przynosowa? Czy nerw jakis?
Dobrze ze.chociaz dochodzisz do siebie i zoladek zaczyna pracowac. Zaczniesz jesc nabierzrsz sily i bedzie tylko leojej
 
kicha.... cyfry na wadze nie kłamią....
Znalazlam 2 poprzednie karty ciąży....
Dzis mam 24.4dni waga 64kg ( po kolacji)
W 1 ciazy 63.5 kg mialam w 26,4 dni
W 2 ciazy 63,1 kg mialam w 26 tc

O 2 tyg za szybko osiagnelam wage 64...
No nic.... to na bank przez słodycze....
Ja w odwrotna strone. Nie wirm jak.w.poerwszej.ciazy, bo karty nie mam juz (11 lat temu), ale w drugiej w 22+4 mialam 10 plus, a teraz w 22+5 mam 5 plus. Tyle ze moja miłość do slodyczy ulotnila sie wraz z zajsciem w ta ciążę, wiec to.
Ale po waszych wpisach toffii bym zezarla
 
Ale właśnie kręgosłup mnie przy tym nie boli tylko poldupek lewy i lewa noga cała.
To tak promieniuje od kręgosłupa ? [emoji15]
To rwa kulszowa ?

Nie jestem w stanie stanąć na tej nodze np przy ubieraniu butów czy czegokolwiek.

Ja mam dyskopatie z przepuklina w ledzwiowym bol kregoslupa przerabialam w kazdej postaci i nie wiem dokladnie co czujesz ale tak to wyglada promienijacy bol na posladek i do nogi, tylko to wiesz jak juz promieniuje do calej nogi (czujesz dretwienie?) to naparwde nie dobrze masz ucisk konkretny, masaze ci troche pomoga napewno nie zlikwiduja calkiem ale pomoga tylko szukaj kogos kto sie naprawde zna i podejmie sie masazu kobiety w ciazy
Kiedy bol sie nasila po tym jak chwile chodzisz czy jak siedzisz czy moze juz rano wstajesz z bolem?
 
reklama
Do góry