reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No nie wiem jak to jest...nie kazali płacić wiec chodzę [emoji12] dzisiaj też idę na jakieś zajęcia z oddychania [emoji4]
"Począwszy od 21 tygodnia ciąży aż do rozwiązania położna środowiskowa sprawuje opiekę w formie wizyt odbywających się:

- od 21 do 31 tygodnia ciąży - 1 raz w tygodniu (do 10 wizyt maksymalnie)

- od 32 tyg. ciąży do porodu - 2 razy w tygodniu (do 16 wizyt maksymalnie)"

Link do: Położna podstawowej opieki zdrowotnej (POZ, środowiskowa)
 
reklama
Owoce mogą dla mnie nie istnieć ... ale marchew ... tez wchodzi kilogramami :happy2::rolleyes:


O rany serio ? Ja kocham owoce . Przez ostatni tydzień jadłam czereśnie na potęgę.
Zjadłam chyba z 12 kg sama. Serio
Też nie wiem czy to było mądre.
I w domu zawsze mam banany. Zawsze
Teraz jak mnie łapie głod ni stąd ni zowąd lecę do kuchni, cyk
Bananek
Mniam :-)
Uwielbiam te śliwki z biedry. Teraz jest jakaś fajna odmiana
 
I ile trwalo zanim na stale za dnia sciagnelas pampersa....? U nas tez nakladka.u starszego..nocnik go parzyl :)

Najlepsze wg. mnie do odpieluchowania jest lato,
latał u babci po trawie bez pampersa, jak się zsiusial to przebralam, po paru razach już wiedział, ze trzeba zawołać ;)
A tak to sadzałam na sedes po spaniu i tak w ciągu dnia co pare godzin.
Generalnie odpieluchowanie zaczęliśmy jak już nocny pampers był prawie suchy ;)
 
Dziewczyny potrzebuje link do poduszek do spania w ciąży. Nie daje już rady :( poleccie jakieś dobre sprawdzone, tylko nie chciałabym żeby cena była z kosmosu
Ja mam jedna z lidla ..druga z biedry...ta z biedry za 70zl jest fajniejsza, wieksza, lepiej wypelniona..i nie szelesci..a ta z lidla zflaczala i jest mniejsza i szelesci....
Kupilam miesiac temu w biedrze...ale zanim drugi raz dadza oferte to juz urodzisz...
 
Ostatnia edycja:
Mój syn wogole nie korzystał z nocnika... służył on mu jedynie do zabawy, a na sedes tylko ze specjalna nakładka dla dzieci to i owszem
U mnie też bardziej wolał nakładkę ale i ona długo nie posłużyła, bo za chwilę chciał już tak jak my. Na początku trzeba go było trzymać ale jak zakumal, to nie chciał pomocy i sam chodził kupę robić do WC, wycierac tylek, myć ręce. O siku nie wspomnę bo to od razu na stojąco jak tata.
 
Nie wiem Dziewczyny czy lubicie tanie kosmetyki. Bo ja przyznam używam najtańszych. Kiedyś używałam super drogich ale przerzuciłam się na tanie.
Zawsze jednak mam dobry krem i fluid.
Typu Mary Kay etc A tak to kupuje po taniosci i słuchajcie wczoraj w Biedrze wyczailam dzięki mamaginekplog linię bell na lato i jest rewelacyjna !
Kupiłam błyszczyk i rozswietlacz i jestem w szoku jak to pachnie i jakie to fajne.
Polskie . To też Wam polecam.
Błyszczyk mega. 9,99.

Screenshot_20180626-103516.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180626-103516.jpg
    Screenshot_20180626-103516.jpg
    60,5 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Do góry