reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nam koleś na 11tys wycenił kuchnię bez sprzętów :/ Jesteśmy na etapie wybierania frontów bo dół chcemy fornirowy i to co wzorniku fajnie to na większej powierzchni już niekoniecznie.
A to nasza inspiracja
Zobacz załącznik 870604

Ja mam malutka kuchnie ;)
Do góry dwie szafki na dole cztery z czego jedno to zabudowa pod piekarnk i kuchenke.Mielisny zmienić ale uznaliśmy że to raczej nie ma sensu póki dzieci są małe.
 
reklama
Nam koleś na 11tys wycenił kuchnię bez sprzętów :/ Jesteśmy na etapie wybierania frontów bo dół chcemy fornirowy i to co wzorniku fajnie to na większej powierzchni już niekoniecznie.
A to nasza inspiracja
Zobacz załącznik 870604
Niestety takie sa ceny... Jeszcze zalezy jak duzo metrów do zabudowy oczywiście i jaki materiał. A wliczyli Ci juz w to montaz? Bo ikea bardzo duzo sobie liczy za to... Jesli dobrze sie orientuje to ok 20% wartosci...
 
Wiem, ze kilka z Was jest teraz na etapie urzadzania mieszkania. Jakie teraz sa srednie ceny za metr biezacy zabudowy kuchennej (szafki dolne i gorne)? Zrobilam kalkulację w Ikei i lekko mnie zmrozilo. I te ich sprzety jakos bardzo drogie mi sie wydaja. Czy ktoras z Was kupuje teraz kuchnie i ma porownanie cen? W obecnym mieszkaniu musialam robic u stolarza bo byly dziwaczne wymiary, ale teraz cieszyłam sie, ze moge korzystać ze standardowych szafek a tu wcale nie jest taniej...
U nas wyszło 13000 za meble kuchnia ok 6-7mb jak na zdjęciu. Jestem mega zadowolona bo zależało nam na czasie i przede wszystkim ratach 0. Promocja rat jest do końca lipca chyba. Ze sprzętów wzięliśmy tylko zmywarke bo problemy są z montażem takiej nie ikeowskiej. Łącznie że sprzętami wszystkimi kuchnia ok 18000...


IMG_20180622_190312475.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180622_190312475.jpg
    IMG_20180622_190312475.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 294
Lipcówki powoli zaczynaja rodzic :) jeszcze trochę i my [emoji7]
O matko....to jedt i dlugo...i malo... sasiadka tydzien temu urodzila..zazdroszcze ze ma tocjuz za soba !!!! Druga rodzi w sierpniu..i trzrcia bede ja .... stres zacznie mbielapac we wrześniu... zegar tyka...
Tik tak...tik tak...

A najgorszy stresujacy bedzie wieczor przed...jak lekarz zadzwoni,.... Pabi jutro naczczo przyjezdza...mam dyżur.... 3 h toeby nie moglam dopakowac...a mialam juz spakowana
 
Dokładnie [emoji4]. Czas tak szybko upływa [emoji4]. Ja mam rodzić w 38tc- taki plan ma gin i diabetolog. Ja mam jednak nadzieję że może rozruszam to wszystko w 37tc. Wolę zeby poród zaczął się sam. Trochę boję się wywoływania.
Ja w 2 ciszy mialam zwykle cc
Moj gin cc jest za tym zeby jak najpozniej robic...skoncz9ny 39 najlepiej jak ma byc... i tak mialam 39 tc i 4 dni....stawilam sie o 6 rano...a o 8...jeszcze nic.mi nie podpieli a ja skurczy zaczelam dostawsc...tak psychika dziala.... ja bym nawet tydzien przetrzymala ...nogi zacisnela......taka mam blokade przed sn po 1 próbie
 
U nas wyszło 13000 za meble kuchnia ok 6-7mb jak na zdjęciu. Jestem mega zadowolona bo zależało nam na czasie i przede wszystkim ratach 0. Promocja rat jest do końca lipca chyba. Ze sprzętów wzięliśmy tylko zmywarke bo problemy są z montażem takiej nie ikeowskiej. Łącznie że sprzętami wszystkimi kuchnia ok 18000...


Zobacz załącznik 870609
Bralas montaz ikea? Jak to sie ogarnia, jesli ma sie swoja lodowke, plyte i piekarnik do zabudowy? Dzieki za info o zmywarce.
 
reklama
Ciała sprawdzam:) no i mierzę poziom cukru glukometrem. Dziś miałam duży skok po śniadaniu (takim samym zresztą jak wczoraj, kiedy było ok). No na razie na nic się nie nastawiam, oby tylko nie okazało się, że dzidzia wielka podczas porodu. Mój synek miał 3930 g, a cukrzycy nie miałam.
Moze mialas dluzsza przerwe od poprzedniego posilku niz dzien wcześniej, wtedy jest wiekszy wyrzut insuliny, albo trochę szybciej zjadlas ;) takie duperele tez maja znaczenie. Moj dziadek mial cukrzyce, (zwykla, nie ciazowa ;)) musial jesc bardzo regularnie i nie za szybko.
 
Do góry