reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mam pytanie do tych mam ze starszakami, kiedy bylyscie pierwszy raz u dentysty? Moj ma juz dawno ząbki, oprocz piatek i tak jakos siedzi mi z tylu glowy ze wypadaloby zalakowac chyba :confused: pediatra sama to mi nic nie mowi, odpowiada tylko na pytania, a przeciez nie bede szla specjalnie sie zapytac czy to juz? I przede wszystkim ile taka wizyta trwa, bo moj lobuz niechetnie paszcze pokazuje i wróżę nam niezla awanturę...
Oczywiście, że to dobry czas na wizytę adaptacyjną...przegląd z instruktażem I pogadanką z rodzicem max 15min.
Jestem asystentką w gabinecie stom.
Niby zaleca się wizytę po wyrznięciu pierwszego zęba ale rzadko kiedy stomatolog chce takiego malucha oglądać.
Rodzice przychodzą jak coś boli lub jak już sami widzą próchnicę gołym okiem :/
To jest zapóźno bo dziecko wtedy się zraża do gabinetu i stomatologa :(
 
Mam pytanie do tych mam ze starszakami, kiedy bylyscie pierwszy raz u dentysty? Moj ma juz dawno ząbki, oprocz piatek i tak jakos siedzi mi z tylu glowy ze wypadaloby zalakowac chyba :confused: pediatra sama to mi nic nie mowi, odpowiada tylko na pytania, a przeciez nie bede szla specjalnie sie zapytac czy to juz? I przede wszystkim ile taka wizyta trwa, bo moj lobuz niechetnie paszcze pokazuje i wróżę nam niezla awanturę...
Najlepiej już po 1 urodzinach się zapisać. My tak mamy w planach.
Na pierwszej wizycie byliśmy jak miał pierwszego zabka
 
Oczywiście, że to dobry czas na wizytę adaptacyjną...przegląd z instruktażem I pogadanką z rodzicem max 15min.
Jestem asystentką w gabinecie stom.
Niby zaleca się wizytę po wyrznięciu pierwszego zęba ale rzadko kiedy stomatolog chce takiego malucha oglądać.
Rodzice przychodzą jak coś boli lub jak już sami widzą próchnicę gołym okiem :/
To jest zapóźno bo dziecko wtedy się zraża do gabinetu i stomatologa :(
Ja nie chce czekac na prochnice, dbamy o zęby swoje i dziecka (tyle na ile pozwala). Dziekuje za rade, a warto szukac jakiegos specjalnego stomatologa dzieciecego czy to nie ma znaczenia? Nie chce zeby sie zrazil jakims babsztylem bez podejscia do dzieci, ale tez nie chce przesadzac w druga strone ;)
 
Hej. Czlowiek zajety koncowka roku szkolnego a wypda na kilka dni a potem nadrobić nie ma jak. Tez pije kranowke i lubie gotowac na kilka dni. U nas zawirowania byly bo zmieniamy szkole dla syna. Mialam te częstsze wizyty w Warszawie na usg, jest dobrze i tak ma byc dalej, do tego zAplanowanie opieki na wakacje i moi rodzice sprzedaja dzialke rekreacyjna. Ktora mieli. 35 lat. Sa chomikami i wywiezienie smieci z niej masakra!!! W poniedzialek maja oddac klucze, a tam ciagle mase ich rzeczy.
 
Dziekuje, w sumie na jego ladnosci jakos specjalnie mi nie zalezalo. Ja wiem jakich funkcji oczekiwalam od wozka, ten spelnial wszystkie lacznie z wymiarami i cena. A ile roznych schowkow i kieszonek w takim wielkoludzie :rofl:

Jak ktos bedzie potrzebowal to za poltora do dwoch lat bedziemy sprzedawac :D moze nawet ktoras z Was :D huehuehue :ninja2:
 
Ja nie chce czekac na prochnice, dbamy o zęby swoje i dziecka (tyle na ile pozwala). Dziekuje za rade, a warto szukac jakiegos specjalnego stomatologa dzieciecego czy to nie ma znaczenia? Nie chce zeby sie zrazil jakims babsztylem bez podejscia do dzieci, ale tez nie chce przesadzac w druga strone ;)

Warto poszukać kogoś z podejściem do dzieci, tak jak mowisz, żeby się nie zraził :)
 
reklama
Dziekuje, w sumie na jego ladnosci jakos specjalnie mi nie zalezalo. Ja wiem jakich funkcji oczekiwalam od wozka, ten spelnial wszystkie lacznie z wymiarami i cena. A ile roznych schowkow i kieszonek w takim wielkoludzie :rofl:

Jak ktos bedzie potrzebowal to za poltora do dwoch lat bedziemy sprzedawac :D moze nawet ktoras z Was :D huehuehue :ninja2:
Hehehe zapamiętamy :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry