reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

I ja mam dziś słabe wieści .... ostatnio dobrze się czułam , robiłam wszystko co chciałam, dziś tez się nachodziłam , po południu zamuliło mnie na drzemkę .... wstałam zapuchnięta , bez kostek, kolan, dłonie makabra, twarz .... wtedy zorientowałam się ze ja nie sikam od wczoraj..... jutro rano wizyta u gina....
Trzymam kciuki :*
 
reklama
Oczekująca i Olka ... Rozumiem Was doskonale...

Dziś jakiś pechowy dzień.... Dolanczam i ja ze złym info :hmm::(:(:( dziś 24+5...

W nocy ból pochwy jakby klocie , rano plamka na wkładce , w dzień twardy brzuch.

Pojechałam do lekarza ( byłam tydzień temu dopiero ) , szyjka w 6 dni skróciła się o 3 mm ( była 3,1 jest 2,8 ) , i duży mam ucisk macicy na szyjkę , dziecko ciśnie główka w dół jest nisko ... szyjka rozciagnieta i miekka .
Luteina mam zwiększoną dadawke do 2*1 (dopochwowo biorę ją 22 dni i zero poprawy dalej szyjka miękka i rozciągnięta ) . Nie mam rozwarcia . Dziś dostałam lek na napięcie . Wizyta za 2 tygodnie . Nakaz leżenia w domu i puki co nie było tematu o szwie / krążku / passer. Podejmie decyzję za 2 tygodnie ,puki co jeszcze leki : luteina magnez i ten nowy dziś na napięcie . Jestem przerażona :hmm::hmm::hmm: płakać mi się chce....

Szew i pessar składa się zazwyczaj profilaktycznie przy szyjce krótszej niż 25 mm
 
I ja mam dziś słabe wieści .... ostatnio dobrze się czułam , robiłam wszystko co chciałam, dziś tez się nachodziłam , po południu zamuliło mnie na drzemkę .... wstałam zapuchnięta , bez kostek, kolan, dłonie makabra, twarz .... wtedy zorientowałam się ze ja nie sikam od wczoraj..... jutro rano wizyta u gina....

@Jsawww

zaczyna się robić bardzo nie miło i przykro czytać jak kolejna osoba ma jakieś zle objawy ...

Zdrówka życzę i daj znać jutro co się stało z moczem ? Czemu nie sikalas....

Będzie dobrze musi być ...
 
Ja tez sie dopisze do tej kiepskiej listy. Brzuch napiety od południa, przed poludniem pochodzilam wiecej niz zwykle. Chlopaki dzisiaj szaleja i albo oni sprowokowali macice i sie napina przez nich, albo jej napiecie prowokuje i drazni dzieci. Wzielam od poludnia dwie nospy, teraz trzecia. Uh
 
Szew i pessar składa się zazwyczaj profilaktycznie przy szyjce krótszej niż 25 mm

No właśnie dlatego dziś nic nie mówił o tym bo mam dziś 2,8 cm szyjkę .. Czekamy 2 tygodnie i zobaczymy co z tą szyjka...

Ale za 2 tygodnie będzie już 26+ 4 .

Czytałam że te szwy krążki i passer do jakiegoś tygodnia ciąży można tylko .. chyba że się myle ....
 
reklama
Do góry