reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Lez z pochylona miednica i wizualizuj sobie jak ten pecherz przesuwa sie w kierunku Twojego mostka, jak wycofuje sie z ujscia szyjki! Jest jeszcze trzeci i podobno najlepszy sposob na szyjke: taśma. Ale to chyba tylko w Warszawie i w Lodzi zakladaja - pytanie czy sie na to sie kwalifikujesz i czy moga Cie bezpiecznie przewiezc.
Jak ta taśma sie nazywa ? Coś poczytam moze jak nie będą chcieli tu nic robić to im powiem...
 
reklama
Lez z pochylona miednica i wizualizuj sobie jak ten pecherz przesuwa sie w kierunku Twojego mostka, jak wycofuje sie z ujscia szyjki! Jest jeszcze trzeci i podobno najlepszy sposob na szyjke: taśma. Ale to chyba tylko w Warszawie i w Lodzi zakladaja - pytanie czy sie na to sie kwalifikujesz i czy moga Cie bezpiecznie przewiezc.

Chorzów- Wawa to 4 godziny jazdy jak nic.
Czy lekarze z Chorzowa mogą ogarnąć kontakt z Wawą i przewieźć na gotowe w odpowiednie miejsce...
 
Dziewczyny pochwalę się że już jestem po obronie i studia zaliczyłam na 4 :) więc teraz już tylko czeka mnie błogie lenistwo i szykowanie wyprawki... A trochę tego jest bo kupiliśmy tylko wózek, łóżeczko mamy od znajomych
Trzymaj się mam nadzieje że lekarze pomogą i coś wymyślą bądź dobrej myśli pomodle się za was
 
Czesć dziewczyny. Rano mialam lekkie plamienia; pojechałam po 12 do szpitala z dzieckiem ok... ale.okazlao się, że pęcherz wychodzi mi do szyjki i jest rozwarcie. Lekarze mowia; ze to ciężka sytuacja szczegolnie ze to 23tc i mogę poronic. Jutro zdecydują co i jak czy zakładają szew czy to nie na sensu.... Boje się:( czy miala ktoś taki przypadek? Zakończył się pozytywnie? Na Internecie same negatywny....


Zdrówka życzę :) powodzenia daj jutro znać co i jak...
 
Czesć dziewczyny. Rano mialam lekkie plamienia; pojechałam po 12 do szpitala z dzieckiem ok... ale.okazlao się, że pęcherz wychodzi mi do szyjki i jest rozwarcie. Lekarze mowia; ze to ciężka sytuacja szczegolnie ze to 23tc i mogę poronic. Jutro zdecydują co i jak czy zakładają szew czy to nie na sensu.... Boje się:( czy miala ktoś taki przypadek? Zakończył się pozytywnie? Na Internecie same negatywny....


A jaka długość szyjki ? I jakie masz rozwarcie ? Miałaś jakieś objawy coś bolało ?
 
reklama
Do góry