reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja luteine biore od początku ciazy 2x100mg. Mimo to jestem w takiej A nie innej sytuacji , już sama nie wiem szukam przyczyny ale jej chyba nie ma... ;(
Modlę się, zeby bylo dobrze

Tak ja mam inną sytuację , dzięki Bogu nie mam rozwarcia . Wy macie cięższe przypadki dlatego Was rozumiem i wspieram duchowo . Musimy być dobrej myśli że wszystkie będziemy zdrowe i bobaski też :hmm:
 
@Mama2018 Mam nadzieję, że ten lek w końcu Ci pomoże! Biedna jesteś z tymi skurczami, może trzeba szukać jeszcze innej przyczyny niż niedobory magnezu. Luteina 2x100 to wcale nie jest dużo...

@olka90 Pojechałaś do szpitala czy czekasz do rana?
 
Ja luteine biore od początku ciazy 2x100mg. Mimo to jestem w takiej A nie innej sytuacji , już sama nie wiem szukam przyczyny ale jej chyba nie ma... ;(
Modlę się, zeby bylo dobrze


Pytałam lekarza nie ma jasnej przyczyny powodu takich sytuacji z szyjka... Ja dużo leżę w domu nie schylam się nie dźwigam na L4 od dawna jestem . I co ??? I taka sytuacja... Bardzo się boje też ale tak sobie to tłumacze że będzie dobrze że się ułoży i że szyjka stwardnieje .
 
@Oczekujaca123 Sprawdziłam, ta taśma (Transabdominal Cervicoisthmic Carclage) raczej dla Ciebie się nie nada, bo ją się zakłada bardzo wysoko, czyli tak naprawdę jeszcze przed ciążą - generalnie taka jest różnica między nią a innymi typami szwu. Tu jest rysunek, w jakim miejscu się zszywa jaką metodą
https://beyondthisdesert.com/wp-content/uploads/2012/08/cerclage-types.jpg

Aha czyli to się zakłada jednak na przyszłość .... Nie w trakcie ...
 
I ja mam dziś słabe wieści .... ostatnio dobrze się czułam , robiłam wszystko co chciałam, dziś tez się nachodziłam , po południu zamuliło mnie na drzemkę .... wstałam zapuchnięta , bez kostek, kolan, dłonie makabra, twarz .... wtedy zorientowałam się ze ja nie sikam od wczoraj..... jutro rano wizyta u gina....
 
@Mama2018 Mam nadzieję, że ten lek w końcu Ci pomoże! Biedna jesteś z tymi skurczami, może trzeba szukać jeszcze innej przyczyny niż niedobory magnezu. Luteina 2x100 to wcale nie jest dużo...

@olka90 Pojechałaś do szpitala czy czekasz do rana?


Tak widziałam luteinę dziewczyny brały nawet 2*2 i dawki 200...ale to kwestia lekarza albo stanu szyjki może ...

Oby mi pomogło...
 
reklama
@Oczekujaca123 Sprawdziłam, ta taśma (Transabdominal Cervicoisthmic Carclage) raczej dla Ciebie się nie nada, bo ją się zakłada bardzo wysoko, czyli tak naprawdę jeszcze przed ciążą - generalnie taka jest różnica między nią a innymi typami szwu. Tu jest rysunek, w jakim miejscu się zszywa jaką metodą
https://beyondthisdesert.com/wp-content/uploads/2012/08/cerclage-types.jpg

Szew tez ma 3 wysokości na które można go założyć. Każdy inaczej się nazywa. McDonalda jest zakładany jak na rysunku- najniżej
 
Do góry