reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Moja znajoma urodziła też jakoś w tym czasie dziewczynkę 600gramową i malutka też ma się dobrze! Wiadomo, że były różne problemy zdrowotne, ale ze wszystkiego udało jej się wyjść. Czasami nawet jak sytuacja wydaje się dramatyczna, to uda się utrzymać ciążę nawet te parę tygodni dłużej, czy chociaż tydzień, dwa dłużej i to też dużo daje.
U mnie także waga Franka 600....
Może byłoby mi łatwiej gdyby chodziło tylko że szyjka się skraca A tu już pęcherz wychodzi wiec kolejna komplikacja
 
o jejku dziewczyny to nie fajne sytuacje.... normalnie aż się przeraziłam, mam wizyte dopiero 10 lipca, a ostatnio bardzo dużo chodziłam..... kurczę sytuacja beznadziejna z tym pęcherzem, ale wierzę że wszytsko będzie dobrze!
 
Teraz Szczecin.Nie boje sie jakoś bardzo, bardzo, bo mąż tam siedzi od stycznia.Najciezej było wyjeżdżać do obcego miasta w obcym kraju.A tak to atrakcje z grubsza on ogarnia.
To moja 10 przeprowadzka w ciągu ostatnich 20lat, więc system jako tako opracowany.
Tym razem mam nadzieję, że znajdziemy nasze miejsce na ziemi.
Tego wam życzę.
Ja swoje znalazlam, tzn my, ale musimy znaleźć jeszcze dom i moge sie starzec
 
Lez z pochylona miednica i wizualizuj sobie jak ten pecherz przesuwa sie w kierunku Twojego mostka, jak wycofuje sie z ujscia szyjki! Jest jeszcze trzeci i podobno najlepszy sposob na szyjke: taśma. Ale to chyba tylko w Warszawie i w Lodzi zakladaja - pytanie czy sie na to sie kwalifikujesz i czy moga Cie bezpiecznie przewiezc.
 
odebrałam te ciuszki 6-9m i jestem ZACHWYCONA! jest ich ogromna ilość! stan bardzo dobry i idealny! (nawet z metką się znalazło ;) ) to są te ciuszki co kobitka chciała paczkę pampersów DADA, więc dałam całe 26,99zł za taka pakę! ciuszki z Pepco, H&M, Fischer Price i inne lepsze marki, jestem mega happy ;)
 

Załączniki

  • c1.jpg
    c1.jpg
    103,7 KB · Wyświetleń: 99
  • c2.jpg
    c2.jpg
    99,5 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Lez z pochylona miednica i wizualizuj sobie jak ten pecherz przesuwa sie w kierunku Twojego mostka, jak wycofuje sie z ujscia szyjki! Jest jeszcze trzeci i podobno najlepszy sposob na szyjke: taśma. Ale to chyba tylko w Warszawie i w Lodzi zakladaja - pytanie czy sie na to sie kwalifikujesz i czy moga Cie bezpiecznie przewiezc.

No właśnie dlatego pytałam skąd jest @Oczekujaca123 ....
 
Do góry