reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pomyslcie nad filtrem na głównej rurze doprowadzajacej do domu. Brat taki zalozyl bo maja tak twarda wode ze skali brakuje, wszystkie dysze, prysznice, krany im zarastalo tak ze woda nie plynela, nie mowiac o corocznym czyszczeniu wanny z hydromasazem i zmywarki. Jakość poprawiła sie niesamowicie. I w smaku ta woda tez jest bardzo dobra.
Myslimy nad tym,ale kasy nam chyba chwilowo zabraknie. U nas chodzi tylko o mycie bo zmywarek nie cierpię,wanien czy prysznicy ulepszonych też nie chciałam. Jedynie pralki mi będzie żal ze sprzętów
 
reklama
Ja też patrzę co kupuję dla siebie i dzieciaków.
Chociaż mój 7latek nagminnie używa kosmetyków męża niestety.

Dziś po południu mamy wizytę.Moze uda się podejrzeć co robi Ida.

Niestety zepsuła mi się pralka i jestem na jednorazowych pieluszkach.Nie mogę się przyzwyczaić do ich zapachu, jak ląduje w nich siusiu albo kupka.Jest okropny!Dużo gorszy niż na wielo.Kupa to aż w oczy szczypie!
Nie dziwie sie ze ciezko Ci przezyc te zapachy, ja nie znosze zapachu chisteczek nawilzanych, nie wiem jak mozna dziecku tym buzie albo raczki wycierac, fuj. A z pieluszkami tez mialam dlugo problem, kiedyś kupilam jakies rumiankowe pampersa (takie pomaranczowe), przy kazdym siku mnie wykrecalo. Pralke uda sie naprawic czy na zlom?
 
Myslimy nad tym,ale kasy nam chyba chwilowo zabraknie. U nas chodzi tylko o mycie bo zmywarek nie cierpię,wanien czy prysznicy ulepszonych też nie chciałam. Jedynie pralki mi będzie żal ze sprzętów
Jasne, to tylko mozliwosc, zadna koniecznosc ;) ale jesli dobrze pamietam, to ta przeprowadzka dopiero za jakis czas, to juz i dzieciaki beda troche wieksze, moze nie bedzie im wysuszac skory.
 
Jasne, to tylko mozliwosc, zadna koniecznosc ;) ale jesli dobrze pamietam, to ta przeprowadzka dopiero za jakis czas, to juz i dzieciaki beda troche wieksze, moze nie bedzie im wysuszac skory.
U mnie przeprowadzka przewidziana na koniec lipca :D
Starszy to juz stary chłop,ale każda zmiana wody kiepsko działa i na mnie i na niego.
MOzliwości takiego filtra sa świetne,niestety jak zawsze wszystko rozbija sie o pieniądze :/
 
Nie dziwie sie ze ciezko Ci przezyc te zapachy, ja nie znosze zapachu chisteczek nawilzanych, nie wiem jak mozna dziecku tym buzie albo raczki wycierac, fuj. A z pieluszkami tez mialam dlugo problem, kiedyś kupilam jakies rumiankowe pampersa (takie pomaranczowe), przy kazdym siku mnie wykrecalo. Pralke uda sie naprawic czy na zlom?

Wyrwało drzwiczki.Maz będzie w pt poszuka drutu na zawias i zrobi.Ja robiłam 2 miesiace temu, ale się drut wyrobił i drzwi wyskoczyły.A już nie mam tego drutu.
Na przeprowadzkę tej pralki nie bierzemy na pewno. Kupimy nowa, choć nie wiem jeszcze jaka.

Ten chemiczny zapach ujdzie, ale w połączeniu z moczem czy kupskiem to koszmar.W wielo świeże siusiu nie pachną.Kupa po prostu śmierdzi kupa,przetrawionym zarciem
 
U mnie przeprowadzka przewidziana na koniec lipca :D
Starszy to juz stary chłop,ale każda zmiana wody kiepsko działa i na mnie i na niego.
MOzliwości takiego filtra sa świetne,niestety jak zawsze wszystko rozbija sie o pieniądze :/
Uo to juz aby aby :) chociaz ciezka sprawa przeprowadzac sie na koncowce ciazy, wiem cos o tym. My musielismy wyprowadzic sie z wynajmowanego miesiac przed odebraniem kluczy do swojego i dwa miesiace u tesciowej byly sporym poświęceniem ;) jak juz sie w koncu wprowadzilismy, to po trzech nocach poszlam do szpitala, a po 2 tyg wrocilam z dzieckiem. :cool2:

Jak to kiedys powiedziala mi starsza pani, jej pierwszym meblem w mieszkaniu bylo dziecko ;)
 
Wyrwało drzwiczki.Maz będzie w pt poszuka drutu na zawias i zrobi.Ja robiłam 2 miesiace temu, ale się drut wyrobił i drzwi wyskoczyły.A już nie mam tego drutu.
Na przeprowadzkę tej pralki nie bierzemy na pewno. Kupimy nowa, choć nie wiem jeszcze jaka.

Ten chemiczny zapach ujdzie, ale w połączeniu z moczem czy kupskiem to koszmar.W wielo świeże siusiu nie pachną.Kupa po prostu śmierdzi kupa,przetrawionym zarciem
Mc gywer ;) nie cieklo Ci przez takie drzwiczki?
 
Dziewczyny, a Wy tak na serio z tymi kosmetykami? Jak dlugo myslicie ze będziecie tak sie skupiac na skladzie? Ja rozumiem pierwszy miesiac, dwa moze trzy, a co dalej? Najtaniej i najzdrowiej kapac w krochmalu, ew. z dodatkiem oleju lnianego. Ale jak bedziecie miec zdrowe dzieci, bez alergii, AZS, wysuszajacej sie skory, to naprawdę nie zaszkodzi im parafina czy inne pegi ;) nie wpadajmy w paranoje, wiekszosc dzieci jednak jest zdrowa i nie ma problemow ze skora, a przesada w zadna strone nie jest dobra ;)
Ja całe życie patrzę na składy żywności (moi rodzice też musieli patrzeć, bo miałam alergię), a od kilkunastu lat patrzę na składy kosmetyków. Nie kupuję jakichś bardzo wyrafinowanych eko, w tym np. "truję" się dezodorantami z aluminium, ale na chusteczki do pupy, mydła i kremy przeciwsłoneczne zwracam uwagę.
 
reklama
Do góry