reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Przyszło moje zamówienie ze smyka. Jakość bawełny raczej gorsza niż się spodziewałam, ale i tak zakupy bardzo mnie cieszą. Przy córeczce kupowałam dużo unisexów a nawet chłopięcych (lubię niebieski), a teraz rozpłynęłam się nad dziewczyńskimi. :)
Przyszedł też kombinezon z H&M i... rozmiar 0-2 miesiace, czyli 50/56 jest taki sam albo nawet ciut większy niż kombinezonu 62 z 5-10-15....

@Pl-AN*NA-Trzecie Tula ma wkładkę dla niemowląt od 3,5 kg.
 
reklama
@Ka30sia Ja jeszcze nie mam wyników, mam nadzieję, że do jutra do 15 się wyrobię, bo idę na wizytę. Co do diety, to jak odstawisz cukier i przetrwasz pierwsze tygodnie, to po pewnym czasie przestanie Ci go brakować. Ja raczej stronię od cukru, ale jak dzisiaj wypiłam tę glukozę, to mi się chyba jakiś obszar w mózgu aktywował i ciągle mi się chce :p
 
Ja dzisiaj byłam że swoim żylakiem u internisty. No i się zaczęło, jutro chirurg naczyniowy, neurolog, 4 badania z krwi i usg doopler. Oczywiście wszystkiego jutro nie załatwię. A myślalam że powie tylko żeby kupić rajtuzy przeciwzylakowe :-(
Ja chyba tez sie do naczyniowca zapisze, bo moj gin totalnie zlal sprawe i powiedzial jak to on, ze zylaki to uroki ciazy...a mi sie wydaje, ze coraz wiecej takich wystajacych gul mam na lydkach :/ na co badania krwi Ci dali?
 
Z tego co kojarze to umowy na okres probny nie musi przedłużyć :)

Na próbny nie, ale umowę czasowa np na pół roku musi jeśli jej rozwiązanie przypadłoby po 12 TC. tak mi się kojarzy

Ale na wszelki wypadek sprawdź proszę na mama prawnik Katarzyna Lodygowska.
Ja nie wiem kiedy sobie spokojnie przysiadem i poszukam .
 
Przyszło moje zamówienie ze smyka. Jakość bawełny raczej gorsza niż się spodziewałam, ale i tak zakupy bardzo mnie cieszą. Przy córeczce kupowałam dużo unisexów a nawet chłopięcych (lubię niebieski), a teraz rozpłynęłam się nad dziewczyńskimi. :)
Przyszedł też kombinezon z H&M i... rozmiar 0-2 miesiace, czyli 50/56 jest taki sam albo nawet ciut większy niż kombinezonu 62 z 5-10-15....

@Pl-AN*NA-Trzecie Tula ma wkładkę dla niemowląt od 3,5 kg.

H&M zawsze wypadał większy 50 jak 56/62 w innych sieciówkach
 
Hej dziewczyny, ja swoją dwójkę szczepilam na obowiązkowe + pneumokoki. Teraz tez będę szczepić.

Czy któraś z Was może polecić mi jakieś dobre nosidło dla malucha? Ja trochę boje się chusty (nie jestem pewna czy ogarnęłabym to wiązanie) ale bardzo chciałabym jakieś dobre nosidło kupić. Czy dziecko można nosić w nosidle od początku czy później? A jak wyglada sprawa z lezaczkami? Czy polecacie jakieś modele?Doszły mnie słuchy ze w leżaczkach najlepiej dopiero od 3 mż. Jak któraś z Was się orientuje w temacie to proszę o info.

Nosiła są.wylacznie dla dzieci które siedzą samodzielnie.W.sensie siadają, a nie siedzą posadzone.
Warto zajrzeć na wszystkie chustomanie i biblioteki chustowe, tam też są.nosilda.ktore mozna wypożyczyć.Np Tula albo typu Mei Tai.
 
Na próbny nie, ale umowę czasowa np na pół roku musi jeśli jej rozwiązanie przypadłoby po 12 TC. tak mi się kojarzy

Ale na wszelki wypadek sprawdź proszę na mama prawnik Katarzyna Lodygowska.
Ja nie wiem kiedy sobie spokojnie przysiadem i poszukam .
No pytanie bylo o okres probny wiec o innych umowach nie pisalam :)
 
reklama
W załączeniu badania jakie mam zrobić jutro plus doopler żył. Jak coś wyjdzie źle to, to badanie z ramki plus wizyta u neurologa.
Jak by wyszło źle to rajtuzy plus zastrzyki przeciwzakrzepowe, jak dobrze to same rajtuzy

Ja chyba tez sie do naczyniowca zapisze, bo moj gin totalnie zlal sprawe i powiedzial jak to on, ze zylaki to uroki ciazy...a mi sie wydaje, ze coraz wiecej takich wystajacych gul mam na lydkach :/ na co badania krwi Ci dali?
 

Załączniki

  • IMG_20180618_201523.jpg
    IMG_20180618_201523.jpg
    474,5 KB · Wyświetleń: 77
Do góry