reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No i mnie to po prostu śmieszy. Ale kto jak woli. Wszystko wmówią ludziom. Też to oglądałam.
Od wiek wieków jaja były tylko ze wsi... to były najlepsze jajka.

Najlepsze jaja pamiętam u Dziadków. Smak jajecznicy, która robiła babcia w niedzielę a ja biegłam po szczypior do ogródka.
Ja staram się kupować jaja na ryneczku wiejskie . Podobno
Ale nikt mi nie da gwarancji że to wiejskie jaja są.
Tu u nas podobno bardzo z tym oszukują .
Ryneczkowy dziadek wygląda na uczciwego ..Może nie kupuje w sklepie i nie przekłada.
Podobno tak robią ...
 
reklama
Skoro juz piszecie o tych krwawieniach, to ja przyznam, ze ja mam z dziasel, z nosa i z hemoridow :( Biore duzo witaminy C i nic to nie zmienia...
 
Oj te hemoroidy ... współczuję :-( boli bardzo ? Ja nigdy ich nie miałam ale teraz to też różnie może z tym być...
Stosuje masc, ktora znieczula. Ja juz mialam problemy od kilku lat, a nawet zaszlam w ciążę w trakcie ataku i leczenia, wiec z wrazeniami bolowymi jestem obeznana. Tylko teraz pierwszy raz oprocz guzkow mam tez krew. Jakies slabe naczynka mam w tej ciazy od poczatku :(
 
Stosuje masc, ktora znieczula. Ja juz mialam problemy od kilku lat, a nawet zaszlam w ciążę w trakcie ataku i leczenia, wiec z wrazeniami bolowymi jestem obeznana. Tylko teraz pierwszy raz oprocz guzkow mam tez krew. Jakies slabe naczynka mam w tej ciazy od poczatku :(


Oj uważaj na siebie i pupę swoją... oby Ci się nie pogarszało .... :-*
 
No w nosie tez mam wlasnie te skrzepy. Uczucie zatkania a, jak smarkam.to zawsze skrzepy krwi. Ale wto poprzedniej ciazy tez to mialam i lekarz mowil ze to normalne wirc sie nie przejmuje
@Agata10_2018 ja w pierwszej ciazy byłam z tym u laryngologa kazał stosować zielony linomag. Poprostu wysmarować w środku. Działało.
 
U mnie na obiad pikantne curry z zielonym groszkiem i ziemniakami z ryżem. Wrócił mi smak na pikantne potrawy ;) (oczywiście w granicach rozsądku).
 
reklama
Po 2 tyg urlopu nie da sie Was nadrobić, piszecie jak szalone! :D Trudno...co przegapiłam to przegapiłam, teraz bede na bieżąco :) Najwyżej bede się powtarzać z tematami;)
Byłam dziś na glukozie...bałam się że zemdleje, albo zwróce, ale powiem Wam, że lepiej się czułam niż po zwykłym pobraniu krwi, ten zastrzyk cukru spowodował, że miałam sporo energii. Wzięłam ze sobą cytryne, ale zupełnie niepotrzebnie, bo dostałam w laboratorium już przyządzoną glukoze cytrynową. Dziwnie, bo 3 babki z labu stały nade mną i patrzyły jak to pije, wyglądało jakby wcześniej sie założyły o moją reakcje ;) Miałyście powtórzone badanie na toksoplazmoze? Ja teraz robiłam przeciwciała 2gi raz, ale tokso chyba też powinno być.
 
Do góry