reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@aspekt Przypomnialas mi czasy jak za dzieciaka biegalismy po wsi i jak któremuś się chciało pić to pod krowę i gotowe :D chyba dlatego nie lubię mleka, bo tamto mleko miało smak... Takie pasteryzowane dla mnie nie ma. Ale ja się wychowalam na bieganiu do sąsiadki z bańką z rana i pilismy jeszcze ciepłe z pianką ;)
 
reklama
Dziewczyny co lepsze do prania? Mleczko czy proszek? Bo chce kupić w tej promocji :)
Screenshot_20180607-093547.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180607-093547.jpg
    Screenshot_20180607-093547.jpg
    107,9 KB · Wyświetleń: 327
No ja widzialam akcje jak 2 letnie dziecko przybieglo do mamy co siedziala na lawce przy placu zabaw (moglo miec nawet wiecej niz 2 lata), matka wyciagnela cyca a to na stojaco sobie ciągnęło. Dla mnie to jest straszne [emoji33][emoji33][emoji33]

Zerknij sobie na insta pati sołtysik bodajże. Chłopczyk ma chyba ze 3 lata. Ja jestem, na nie, w sensie, ze swojego tyle bym nie karmiła, ale dopóki mnie to nie szkodzi, to nie będę krytykować :)

Dziewczyny co lepsze do prania? Mleczko czy proszek? Bo chce kupić w tej promocji :) Zobacz załącznik 865143

płyn, proszek się czasem nie wypłucze dokładnie.
 
Zerknij sobie na insta pati sołtysik bodajże. Chłopczyk ma chyba ze 3 lata. Ja jestem, na nie, w sensie, ze swojego tyle bym nie karmiła, ale dopóki mnie to nie szkodzi, to nie będę krytykować :)



płyn, proszek się czasem nie wypłucze dokładnie.
Ok, zaraz zobacze, ale na zywo nie chciałabym tego zobaczyc znowu [emoji3]
 
Ja kupuję tylko płyn :) jakiś taki delikatniejszy mi się wydaje. Ale ja ogólnie tylko płynów do prania używam, mam suchą skórę i po proszku zawsze mnie wszystko swedzialo.
Ja też kupuję tylko płyny. Dodatkowo mnie po prostu drażni unoszący się "kurz" proszków podczas sypania.
 
Ponoć z loveli są tez kapsułki. Ja do prania tylko kapsułek używam wiec jeśli to prawda to będę celować właśnie w kapsułki
Tez uzywam tylko kapsulek i widzialam ze sa ale tu promocja na mleczko to wezmę mleczko, tez wydaje się wygodne a osobiscie nie lubie proszkow [emoji3][emoji3]
 
Ponoć z loveli są tez kapsułki. Ja do prania tylko kapsułek używam wiec jeśli to prawda to będę celować właśnie w kapsułki
Czy Wam kapsułki nie zapychają tych odpływów w pralce ? ;/ uzywałam blisko rok, pralka przestała pobierać płyn do płukania, okazało się, że tam wszystko było pozalepiane tą gumą otoczką z kapsułek. No i przerzuciłam się na płyn, zresztą u teściowej i siostry to samo się zadziało.
 
reklama
Ponoć z loveli są tez kapsułki. Ja do prania tylko kapsułek używam wiec jeśli to prawda to będę celować właśnie w kapsułki
Sa kapsułki ale jesli ktos ma maly wsad do pralki to nie za bardzo sie oplaca, bo jedna kapsułka idzie i na pralke 7kg i 10kg. Ja uzywam plynu i jestem bardzo zadowolona. lovella ma bardzo delikatny zapach a po praniu w zasadzie go nie czuc i nawet moj alergik z atopowym zapaleniem skory od urodzenia żadnych dodatkowych nieprzyjemnosci przez ten plyn nie mial.
 
Do góry