reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Widzę że jest ten kombinezon na stronie kik z 59,99 na 12,99 już :eek:

Ale u nich da się kupić przez neta czy to sklep stacjonarny ? :D
Wiesz co nie wiem ja mam w mieście dwa takie sklepy i jak jadę na wizytę to tam sobie wstępuje bo koleżanka mi o nim powiedziała a przez neta nie mam pojęcia czy się da?
 
@maruda202 witaj:)

Zgadzam się. Ja mam W domu neonexa alfa i zdecydowanie lekki nie jest,ale ciężki tez nie. Gondola+stelaz to ok 13 kg. Raczej nie do wnoszenia na x piętro w pojedynkę. Na wieś ekstra czołg,tylko gąsienic mu brakuje:D


13 kg to jest wg Was ciężki wózek ? Serio ?

To ja oglądałam 16-17 kg nawet ale zrezygnowałam bo faktycznie za ciężki np ten anex sport czy cross to są ciężkie wozki...
 
13 kg to jest wg Was ciężki wózek ? Serio ?

To ja oglądałam 16-17 kg nawet ale zrezygnowałam bo faktycznie za ciężki np ten anex sport czy cross to są ciężkie wozki...
Plus maluszek to juz jest od 16 kg w górę.
Dla mnie ciężki bo koleżanka ma x-landera to 9 kg bez dzieciaczka.
Pewnie,że są różne-dla mnie 13 kg pusty wozek+dziecko podnieść to duzo. Są i oczywiście cięższe. Ja wybralam afamex bo jest wagowo pośredni,ale i nie jest drogi. Nie bardzo mogę pozwolić sobie na pojazd za 2000 zl:/
 
Orientujecie się może czy są jakieś przepisy regulujące kwestie dostarczania zwolnienia do zusu przez pracodawcę? Mój wysyła te dokumenty prawie po miesiącu od ich otrzymania. Tym samym ja 2 miesiące czekam na kasę z zusu. 14 maja otrzymali moje kolejne zwolnienie a 12 wysłali dopiero zwolnienie z 20 kwietnia. Paranoja
 
reklama
Plus maluszek to juz jest od 16 kg w górę.
Dla mnie ciężki bo koleżanka ma x-landera to 9 kg bez dzieciaczka.
Pewnie,że są różne-dla mnie 13 kg pusty wozek+dziecko podnieść to duzo. Są i oczywiście cięższe. Ja wybralam afamex bo jest wagowo pośredni,ale i nie jest drogi. Nie bardzo mogę pozwolić sobie na pojazd za 2000 zl:/

Sadze ze warto posledzic wozki używane.Fakt ze na ogol nie maja gwarancji, ale czasem uda się upolować wózek w niezłym stanie np za 500 zł.

My mieliśmy nowy Benetto Nico, zepsuł się dwa razy i częściej był w serwisie niż go używaliśmy.koniec końców kupiłam x landera używanca i ma się lepiej niż Nico.
A Nico zwrocilam do sklepu.
 
Do góry