reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja bylam dzis na wizycie , ale bez usg , bo we wtorek mam polowkowe. Niestety wyszlo, ze mam tsh zawyżone, bo 3,23 I jutro jadę już do endokrynologa. Niby nie mam sie martwić, bo to nie wiele zawyżone, ale ja panikara jestem ;p
 
Dziś bylam u ginekologa , to moja pierwsza ciaza i juz mnie polozna poinforowala, ze miedzy 28 a 30tc bede miala podana szczepionke, bo od 1marca wprowadzili, szczepienia w trakcie ciazy, a po to chyba juz nie, ale nie była pewna mowila , ze to w szpitalu decydują, a ona tylko zanotuje mi w karcie ciazy, ze już mialam.
Ja juz mialam w 8tc po plamieniu podana. Ciekawe czy w zw z tym juz nie dadza mu potem...za miesuac na wizycie dopytam.
 
Ja bylam dzis na wizycie , ale bez usg , bo we wtorek mam polowkowe. Niestety wyszlo, ze mam tsh zawyżone, bo 3,23 I jutro jadę już do endokrynologa. Niby nie mam sie martwić, bo to nie wiele zawyżone, ale ja panikara jestem ;p
Nie martw sie! :) pobiezesz hormony i pewno po ciazy bedzie juz ok. To nic groznego[emoji5]
 
Dowiedzialam sie ze do postawy chorobowego nie wlicza sie u mnie premia roczna i wynagrodzenie za dyzury po godzinach pracy, ktore stanowily czasem 1/3calej kasy w miesiacu. Kurde, czasem lepiej wychodzi jak sie jest biednym, wtedy cos moze dadza...a tak to tylko zabieraja jak ktos sobie zapracowal...sluchajcie, liczyla ktoras ile kosztuje miesiecznie utrzymanie dziecka, tak srednio? Wiem,ze u kazdego inaczej...nie mysle tu tez o wyprawce, tylko pozniej. Musimy przemyslec, czy brac kredyt na dom, czy potem nam starczy na wykonczenie, jakos to wszystko obliczyc. Poki co szykuje kawalerke na przyjecie Franka [emoji16]
 
reklama
Vihrea jeśli pierwsze dziecko i nie macie ubranek to będzie ok 1000 be zależności gdzie będziecie kupować ubranka) jeśli jakieś tam macie w spadku i jeśli będziesz karmić piersią to tyle co na pieluchy i higiena. Jeśli na mm to już więcej. U mnie tak wychodziło 500 zł, teraz młody mniej je mm a za to normalne jedzenie, mniej sika w pieluchy więc rzadziej się zmienia, z ubranek tak nie wyrasta więc też ok 500 zł.
 
Do góry