reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Chyba już kiedyś to pisałam , ale podobno jak się leży cały czas tylko na jednym boki to dziecko może mieć asymetrię ciała... Chyba mama ginekolog kiedyś o tym mówiła albo pisała.
 
Ja dzisiaj ledwo żyje. Wczoraj po kolacji dostałam takiej zgagi że myślam że się skończę.Palacy ból i odbijanie od żołądka po gardło. Do tego serce mnie aż kulo.Koszmar.Pol nocy zulam migdaly... Zaraz idę do apteki aby na przyszłość coś mieć, ktoś coś brał? Słyszałam że najlepiej Mleczko Alugastrin ale muszę sprawdzić czy można w ciąży. A co myślicie o Rennie, Manti ?
 
Chyba już kiedyś to pisałam , ale podobno jak się leży cały czas tylko na jednym boki to dziecko może mieć asymetrię ciała... Chyba mama ginekolog kiedyś o tym mówiła albo pisała.
To prawda, ale mało która z nas musi leżeć (ja muszę akurat ;) ), a w nocy i tak się trochę kręci człowiek, w wyższej ciąży wstaje do WC. Moja córeńka miała lekką asymetrię ułożeniową, która sama przeszła bez rehab, ale było to spowodowane jej ułożeniem w brzuchu - nie ułożyła się kręgosłupem na przeciwko mojego kręgosłupa, tylko lekko bokiem. A ja byłam aktywna w tamtej ciąży, więc raczej moja pozycja nie miała wpływu na pozycję dziecka.

@Kocurek Któryś lek popularny jest bezpieczny, na pewno Ci coś doradzą w aptece, ale przeczytaj jeszcze ulotkę przed zakupem na wszelki wypadek.
 
Ja dzisiaj ledwo żyje. Wczoraj po kolacji dostałam takiej zgagi że myślam że się skończę.Palacy ból i odbijanie od żołądka po gardło. Do tego serce mnie aż kulo.Koszmar.Pol nocy zulam migdaly... Zaraz idę do apteki aby na przyszłość coś mieć, ktoś coś brał? Słyszałam że najlepiej Mleczko Alugastrin ale muszę sprawdzić czy można w ciąży. A co myślicie o Rennie, Manti ?
Męczy mnie zgaga od 12 tygodnia,biorę Renie,ale pomaga też na lżejsze przypadki żucie listków miety albo herbata miętowa. W ekstremalnej sytaucji...musztarda.
 
reklama
Do góry