reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Butki polecam befado i emelki
Dla mnie emel nie dla małego dziecka które niedawno nauczyło się chodzić wg mnie są za miękkie na pietce i za niskie. Poza tym po tygodniu chodzenia wyglądały jakby 3 dziecko je nosiło kolejny rok a dodam, że mój syn nie niszczyl i wciąż nie niszczy butów. Nie warte takich pieniędzy. Pierwsze buty które wyrzuciłam, bo wszystkie inne stawiałam koło śmietnika w razie gdyby ktoś chciał wziąć.
 
reklama
Polowkowe mam 28 maja :). Super się masz że to już ale u mnie też zaraz zleci :)

Teraz będziemy się dzielić wiesciami z wizyt polowkowych :). Szybko to zleciało [emoji16]. Jeszcze chwila i będzie końcówka [emoji4].
Ja mam jeszcze 26 maja, na nfz [emoji4] no czas leci jak szalony. Juz połowa [emoji33]
 
Dzieki dziewczyny za podpowiedz z butami [emoji106] sprawdze Lasockiego na zywo jutro bo skorzane i w dobrej cenie, te z Lidla w takiej cenie tez napewno skocze zobaczyc i kupie dodatkowo chyba ze trzeba sie bedzie o nie bić [emoji23] a jak nie to zamowie z tych drozszych. Super Was miec, meeega ulatwilyscie mi zadanie [emoji8]
 
Dziewczyny mam pytanie, szczególnie do tych z większymi brzuszkami.... czy wam tez jest ciagle tak duszno? Ja sapie jak lokomotywa... a jak zjem trochę więcej to już wogole masakra, tchu nie można złapać :frown::unsure:
Ja mam mały brzuch ale bardzo szybko się męczę, wejście pod górę czy na piętro, dłuższy spacer powodują zmęczenie. Gorąco mi, jak stoję w kolejce to mam wrażenie że zaraz się udusze. Co to będzie w sierpniu? :)
 
Jeszcze niedojrzale ale takie też lubię :) będę jadła kilo dziennie :)
received_1737862302935064.jpeg
 

Załączniki

  • received_1737862302935064.jpeg
    received_1737862302935064.jpeg
    106,4 KB · Wyświetleń: 424
Nie wiem która to placówka czasem umawiaja w gabinetach gdzie nie ma usg, mam nadzieję że tak nie trafisz. Bierz wszystkie badania jakie Ci da, wszystko się przyda. Daj znać jak poszło :)a lekarki nie znam.


@Kocurek

Ide rano o 9, Nie znam tej pani ginekolog jakas Dorota Duniec - Kamińska , chce USG jutro , kartę ciąży założyć i zapytać o te badania jak to z nimi jest , właśnie na infolinii lux medu coś mówili o tych tlenowych i bezplenowych wymazach ...
 
reklama
Do góry