reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jestem po.wizycie.wszystko dobrze i.dziewczynka..trzecia. cieszę ze ze zdrowa i w ogolee jakos tak mi szkoda ze to jednak nie chlopak... ale nie mam.co na r zekac

Gratuluje.Na czwartego dzidziusia musisz brac chlopa ktory zrobil min 2 synow :)
Najwazniejsze, ze zdrowa. I bedzie ekonomicznie :).
Szukaj plusow.

Ja tylko marze, aby zobaczyc 'kariotyp prawidlowy' q meski czy zenski to juz bez roznicy. Na wszelki wypadek przygotuje dwa dzidziusie - w blekicie i rozu.
 
Jestem po.wizycie.wszystko dobrze i.dziewczynka..trzecia. cieszę ze ze zdrowa i w ogolee jakos tak mi szkoda ze to jednak nie chlopak... ale nie mam.co na r zekac
Oj, będzie zgrana ekipa a za jakiś czas dziewczyny nie będą mogły bez siebie żyć. Plus ekonomia jak tu już było wspomniane. No i przede wszystkim - to zdrowa dziewczynka :) uszy do góry, możecie wybierać imię :)
 
Cesarka ...

1.Takie pytanko do mamusiek które dobrowolnie i same podjęły świadomie decyzję o CC... Żałujecie ?

2.Druga sprawa to czy to prawda że następny poród też już będzie CC że się nie da Sn kolejny raz ?

3. Oraz , że nastepna poród może być za 18 m-cy tj 1,5 roku po pierwszym CC ?


2. Mozna rodzic sn..po cc...jest duzo takich przypadków, ale po 1 cc moze rodzaca nie wyrazic zgody na sn..i robia cc
Ja nie wyrazilam zgody i miałam

3 a co djezeli bedzie wpadka szybciej...zalecenie jest taki zeby odczekac...im dluzej tym organizm ma wiecej czasu na regeneracje po wczesniejszym porodzie.. i trzeba pamiętać ze kazdego organizm jedt inny..w innej kondycji.... u mnie.
Przerwa miedzy 1 a 2 cc byla 2 lata i 2 miesiace,
a teraz bedzie 1 rok i 8 miesięcy....
Co do sn/ cc?? To jedt mega indywidualna sprawa....
Ja zdecydowanie wole cc niz sn, bo widzialam co sie dzialo z moim organizmem..jak dochodzilo do 10cm..co sie dzialo ze mna na skurczach partych.....ile to wszystko... trwalo...i jakie komplikacje byly... i mam po prostu traume......ale gdyby porod u mnie byl szybki np w 12 h...a jeszcze jakby dali znieczulonko jakiekolwiek... gdyby dziecko na max 4 partych juz wyszlo.... to szczerze nadal nie wiem co bym wolala..chyba sn... w wiekszosci przypadkow porody w miare szybko ida...moj organizm jest jakis nienornalny....
 
Ostatnia edycja:
Jestem po.wizycie.wszystko dobrze i.dziewczynka..trzecia. cieszę ze ze zdrowa i w ogolee jakos tak mi szkoda ze to jednak nie chlopak... ale nie mam.co na r zekac
Spoko wymienimy sie dziecmi nikt nie zauważy.... ja pewnie jutro dowiem sie ze 3 chłopak.... :p
A teoria ze 4 dni przed owulacja to dziewczynka ( bo silniejsze plemniczki) odejdzie do lamusa...
 
Jestem po.wizycie.wszystko dobrze i.dziewczynka..trzecia. cieszę ze ze zdrowa i w ogolee jakos tak mi szkoda ze to jednak nie chlopak... ale nie mam.co na r zekac

Ok jak ja Cię doskonale rozumiem :) jest taki wątek tutaj aby forum 'Czy można zaplanować płeć dziecka'. To tam za poradami dziewczyn naprawdę starałam się zrobić możliwie wszystko aby był choć jeden pierwiastek męski w rodzinie :D i wychodzi na to, że nie ważne jak, kiedy, dieta, itd i nas są córki i tyle :D
Ale doskonale Cię rozumiem. Bo człowiek się cieszy, że dziecko zdrowe bo to najważniejsze a jednak gdzieś tam każdy z nas przy kolejnymi dziecku liczy na i ta druga płeć ;) u nas niestety do całości dochodzą bardzo niefajne reakcje ludzi z otoczenia na wieść że pewnie 3cia córka ... Ale trzeba mieć grubą skórę :)
 
Ale dużo nas będzie z trojgiem dzieci! :D


Moja chodzi w ubraniach po bracie. Te typowe chłopięce np. koszule z kołnierzykiem albo spodnie w kant oddałam, ale moja córka autka lubi, więc jakieś zwykłe t-shirty z koparką też nosi. Zresztą, dużo kupowałam uniseksów w odcieniach zieleni albo ze zwierzakami itp. Typowe dziewczęce ubranka czasem dostaje na prezent, część do noszenia na co dzień, a część trzymam jako wyjściowe. Sama kupuję tylko jakieś perełki, którym nie mogę się oprzeć. I uwaga! Ulubiona czapka mojej córki wygląda mniej więcej tak (i jest o jakieś 3 rozmiary za duża, bo brat miał 5 lat jak ją nosił, a ona ma 2):
I520x520-czapka-chlopieca-psi-patrol-odziez-licencyjna-smyk.jpg
Hehehe
Moj syn mial przyniesc dzis do przedszkola nowa dzczoteczke do zębów....i nie zgadniecie jaki kolor wybral...... RÓŻOWY !! Kupilam....:) zaloze sie ze zaden chlopiec rozowej nie bedzie miał.... :)
 
reklama
Spoko wymienimy sie dziecmi nikt nie zauważy.... ja pewnie jutro dowiem sie ze 3 chłopak.... :p
A teoria ze 4 dni przed owulacja to dziewczynka ( bo silniejsze plemniczki) odejdzie do lamusa...

Uwierzcie mi że to jest tylko teoria :) jest tu na forum temat dot planowania płci :D w zasadzie każda teorie tam obaliliśmy haha :D moja córka jest z samiusienkiej owu a wedle teoria miał być chlopak ;)
 
Do góry