reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No ja mam to samo. Źrenice otwarte i pełne czuwanie jak harcerz . A co robi druga połówka ?
Śpi! No przecież On wiedział, że wszystko będzie dobrze.
Ja sobie zapaliłam świeczkę i buszuje po necie.
Nie wiem czy jutro pójdę do pracy ale spróbuje.
U mnie było wszystko powyższe co napisałaś Kasia Wziernik etc. Tylko, że u mnie żeby było ciekawiej był na dyżurze też lekarz rezydent . Dziewczyna młoda Pani lekarz co się przyuczała.
Był też lekarz z prawdziwego zdarzenia i razem mnie generalnie badali. Momentami było tragikomicznie bo po badaniu pochwowym. Przeszła do usg przez brzuch i źle tą gałką ruszała. Złą stroną. I padło .

NIC NIE WIDZE!!

Na co lekarz prawdziwny właściwy. Poucza ja, że nie tą stroną bada.
Co ja przeżyłam przez te 3 sekundy.

NIC NIE WIDZE .
Masakra .
Żebym nigdy więcej nie musiała lecieć w panice do szpitala. Czekaliśmy ponad dwie godziny.

A Ty Kasia masz pewnie zaraz połówkowe ? Bo Ty 19 tydzień masz :-) na kiedy masz usg ?
Masakra z tym nie widze nic... chyba bym.tam.zeszla... ale na szczescie wszystko z malenstwem.dobrze. odpoczywajcie
 
reklama
Cieszę się bardzo !!!
Ja też byłam w szpitalu. Spanikowałam bo znowu miałam plamienia wieczorem.
Na szczęście z Dzidzią OK. Plamienia były 100 % przez sex plus ja dodatkowo mam mięśniaki na macicy co powoduje większe jej ukrwienie a nawet przekrwienie.
Machał nóżkami i rączkami, że hej. Czynność serca miał 146. A dwa tygodnie temu 160. Podobno normalne, że teraz spada. Jestem trochę pobudzona bo zestresowana ale strasznie się cieszę, że Go widziałam.
Może zasnę bo tak szans by nie było.
@Ka30sia super że wszystko dobrze :****

Edit: szlaban na igraszki wprowadzony.
Chyba mu kupię sztuczną pochwę. Trudno.
Z tym szlabanem.wspolczuje, ale jak.ttzeba to trzeba. Znajdziecie inne sposoby... najwazniejsza teraz wasz dzidzia
 
Super dziewczyny ze u Was nic złego się nie dzieje :) tak ma być do końca :)

Ja wczoraj byłam na wizycie ale bez USG. Połówkowe mam 6.06 ;) także trochę poczekam.
 
Dziewczyny ratujcie....

Macie pomysl.. syn ten 1.5 roczny... zawsze kladl soe spac o 19.30...i spal do 6 rano... zawsze..kaszka na dobranoc i spac..dzis zasnal standardowo a o 22.30 wstal z placzem...wije sie po lozku......widac z bólu
.. dziasla opuchniete to posmarowalam...
...brzuszek napiety tez...dalam bobotic
Goraczki nie ma..ale 30 min. wil sie. Plakal z krzykiem.... on nigdy nie plakal dluzej niz 2~3 min.... .i na prawde musial oberwac zeby płakać... a dzis 30 min.. nie chcial dac dotknac brzuszka...wiec przytulilam go i poskakalam zeby jego brzuch poocieral sie o moja skore...taka forma masazu jego brzucha.... dalam malego mezowi zeby z nim skakal..zaczelam nas pakowac na dorazna zeby jechac.
Ale skakanie pomoglo zasnal juz na mężu...
Kurde co to moglo być??.... 8 h w aucie i jakichs zaparc dostal bo za dlugo w 1 pozycji...przepluklina wrzody zoladka
Wyrostek....kurde..z rana do lekarza pojade skoro teraz juz zansal to niech pospi
Może ta kulka daje znać o sobie? Albo tak jak pisze NaturalnaMama, że był przebodzcowany. Mój też miał pół godzinny ból brzucha, prezył się jęczał mieliśmy jechać na SOR ale dałam Nurofen i masowałam, przeszlo to bylo tydzień temu jak był u teściów. Rodzina męża jest mega głośna nie mowia tylko krzyczą, wydają dziwne odlosy a zabawa to nie normalna zabawa, to jest istne szaleństwo :(
 
Dziękuję, że pytasz, u mnie raczej ok, nic mi się nie rozkręciło na szczęście. Chyba nam teraz wszystkim jakoś macice skokowo rosną, bo ja też jakoś dziwnie brzuch czuję ;)

Jadę dzisiaj do lekarza, a nawet dwóch (gin i hema). Trzymajcie kicuki, żeby mnie gin wziął pod oficjalne prowadzenie, a hema coś wymyślił na tego mojego krwiaka. Tylko taaaaaak mi się nie chce robić przygotowań higienicznych do wizyty ;)

A ja czekam na termin połówkowego w Enel-medzie. Ich skuteczność mnie powala. Dobrze, że już miałam nauczkę z I trymestru i wzięłam skierowanie 1,5 miesiaca wcześniej.
Kochana trzymam kciuki. Melduj co i jak pozniej.
Ja tez msm dzis wizyte i spac od 6 nie moge.
 
Szalona , justyna612 moze miec.racje z tym przebodzcowaniem. Moja 1,5 roczna tez ostatnio.tak miala, ale zapytana gdzie ja boli pokazala na pochwe i jak.sie okazalo miala wejscie do niej czerwone mocno.
Ale to chlopak wiec to odpada. Chyba ze.cos zjadl albo kolka skoro podsjakiwanie meza pomoglo. Jakby sie powtorzylo jedz do lekarza a tak obserwuj daj herbatke z koperku itp
 
reklama
Do góry