reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Naleśniki? U mnie gdy jest chęć na naleśniki to po 30 minutach już każdy zapomniał że zjadl po 5 ;) wpadaj do mnie zrobię bo mi smaka narobilas ;)
Oj u mnie też wystarczy słowo i naleśniki są :)
Raz mnie tylko synek zaskoczył prośbą o nie o 3 nad ranem...ale zadowolił się "kakałkiem" :)
Ktorej to synek polknal ta kulke bo pamiec w ciąży krotka? Wykupkal ja? WsZystko dobrze?
Szalonej
 
Ale to tak od ręki Cie przyjęli i sprawdzili czy wszystko okej? Czy coś im mówiłaś, że np źle się poczułas?
Powiedziałam że czułam ruchy a teraz już nie, że miałam intensywną majówkę i 10 miesięcznego bobasa do dzwigania. I się martwię czy ok bo bobas w brzuchu nie daje znaków. I lekarka mnie zbadala usg dopochwowo (szyjka 43 mm) na brzusznie, oraz palcami. Ale za późno zapytalalm się czy widziała płeć bo już byłam na samolocie. Zapytałam mimochodem. Ale powiedziała że się nie przygladala. Jakbym powiedziała wcześniej to by mi powiedziała. Ale jak nie zapamietala siurka to znaczy że dziewczyna. :) takie przeczucie
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki:( jestem na IP, mam straszne bóle brzucha i plecow. Chyba pierwszy raz tak się boję:( nie wiem co się stało, caly dzień czuję ból, ale miewalam już takie, a od 18 wzięły mnie jakieś skurcze czy coś?
Daj znać...oby szybko lekarz cię zbadał i rozwiał te nerwy &
Będzie dobrze.
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki:( jestem na IP, mam straszne bóle brzucha i plecow. Chyba pierwszy raz tak się boję:( nie wiem co się stało, caly dzień czuję ból, ale miewalam już takie, a od 18 wzięły mnie jakieś skurcze czy coś?
Trzymamy kciuki!
 
Wiecie co? Ja mieszkam na Malcie....tutaj sa (beda) mega upaly w lecie! czerwiec- pazdziernik ponad 30 stopni kazdego dnai praktycznie! Az sie boje jak ja to przezyje :(
Ale Ci zazdroszczę!! Uwielbiam upały...nie ciepło 20-25 stopni tylko upał [emoji7] można cały dzień łazić w sukience a nie jak u nas, że rano musisz coś mieć na sobie a wieczorem to już w ogóle spodnie i bluza.
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki:( jestem na IP, mam straszne bóle brzucha i plecow. Chyba pierwszy raz tak się boję:( nie wiem co się stało, caly dzień czuję ból, ale miewalam już takie, a od 18 wzięły mnie jakieś skurcze czy coś?
Wszystko na pewno dobrze...dawaj znaki...czekamy
 
reklama
Do góry