reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja wstalam z rana z bolami jak na @... takie cmienie jak na okres... ale juz przeszlo.. akurat teraz jakos bym miala gdyby nie ciaza...
Ja wizyte mam za 2 dni prywatna ( poznam plec).bo na dzisiejsza wizyte z nfz nie zdążę dojechac.. . Juz 2 h w drodze....a przed nami jeszcze 4h jazdy.... dzieci śpią...a my wlasnie do stolicy wjeżdżamy :)
 
reklama
Zabij, nie pamiętam nazwy a zostawiłam receptę w aptece, bo nie mieli na stanie i musi mi zamówić. Jutro odbieram. Jakaś nazwa na P i są bardzo drogie - 6 szt. 45zl, muszę wziąć dwie paczki...
Pewnie Pimafucin dostałaś ;)
Dobrze, że ta lekarka jakąś konkretna chociaż, ale lekarzy taki jak ten poprzedni to powinni prawa wykonywania zawodu pozbawiac za niedbalstwo :/
Teraz wszystko pójdzie już górki :)
 
Ja wstalam z rana z bolami jak na @... takie cmienie jak na okres... ale juz przeszlo.. akurat teraz jakos bym miala gdyby nie ciaza...
Ja wizyte mam za 2 dni prywatna ( poznam plec).bo na dzisiejsza wizyte z nfz nie zdążę dojechac.. . Juz 2 h w drodze....a przed nami jeszcze 4h jazdy.... dzieci śpią...a my wlasnie do stolicy wjeżdżamy :)
A w stolicy upały :)
 
Dziewczyny ja nie moge żyć bez ogórków małosolnych. Jak nie mam w lodówce zapasu to czuje niepokój ;). Niedaleko mam stoisko z warzywami i wiem kiedy Pani dowozi świeże. Chyba kupie całe wiaderko :)
 
Sama mi zrobiłaś teraz ochorlte na ogórki małosolne.
Ostatnio czuje niepokuj, dawno dawno nie widziałam malucha, ostatnio lekarz nie zrobił mi usg. Mam za tydzień usg prywatnie, ale może przejade się na ip aby się upewnić czy wszystko ok. Mąż wraca po 12 z pracy więc możemy pojechać. Sama nie wiem. Nie chcę aby mnie wzięli za wariatke. Co ja powiem... " proszę o zrobienie usg bo się niepokoje czy wszystko ok? "
 
Sama mi zrobiłaś teraz ochorlte na ogórki małosolne.
Ostatnio czuje niepokuj, dawno dawno nie widziałam malucha, ostatnio lekarz nie zrobił mi usg. Mam za tydzień usg prywatnie, ale może przejade się na ip aby się upewnić czy wszystko ok. Mąż wraca po 12 z pracy więc możemy pojechać. Sama nie wiem. Nie chcę aby mnie wzięli za wariatke. Co ja powiem... " proszę o zrobienie usg bo się niepokoje czy wszystko ok? "
Też już mnie skręca, ostatnio usg mialam prawie 6 tygodni temu. Trochę uspokajają mnie kopniaki, dzisiaj już jestem skopana z trzech stron;) ale mimo wszystko cały czas zastanawiam się, czy dziecko jest zdrowe. No ale mam nadzieję, że wytrwam jeszcze tydzień, usg we wtorek 15.
Ale zawsze na IP możesz powiedzieć, że boli Cie brzuch i się niepokoisz.
 
Dziewczyny ja nie moge żyć bez ogórków małosolnych. Jak nie mam w lodówce zapasu to czuje niepokój ;). Niedaleko mam stoisko z warzywami i wiem kiedy Pani dowozi świeże. Chyba kupie całe wiaderko :)
Haha :D znam to, ostatnio zrobiłam sobie caaaale wiaderko :p jak tylko przeczytałam Twój wpis od razu pobiegłam po ogora :)
 
Sama mi zrobiłaś teraz ochorlte na ogórki małosolne.
Ostatnio czuje niepokuj, dawno dawno nie widziałam malucha, ostatnio lekarz nie zrobił mi usg. Mam za tydzień usg prywatnie, ale może przejade się na ip aby się upewnić czy wszystko ok. Mąż wraca po 12 z pracy więc możemy pojechać. Sama nie wiem. Nie chcę aby mnie wzięli za wariatke. Co ja powiem... " proszę o zrobienie usg bo się niepokoje czy wszystko ok? "
Jedz i powiedz, że bOli brzuch.
 
reklama
Czy któraś z Was ma leginsy z lidla? Chodzi mi o jakość i o rozmiarowke czy nue jest zawyzona
 
Do góry