reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja miałam przejścia po pierwszym moje dramatyczne wyniki pappa A robiłam ze względu na pobyt w szpitalu na ostatnią chwilę teraz już tak nie chciałam. Dam znać też jestem w szoku jak to leci niedługo 20 tydzień A to już połówka ;-) wczoraj Was odpaliłem na komputerze i dopiero wątki wózków i wyprawkę i imion i książek przejzalam super pomocne to jest. Jak ja będę oglądać to będę modele spisywał i też coś wpisze co prawda bez doświadczenie ale zawsze coś. Lecę się ogarnąć bo do pracy trzeba powoli się zbierać ale dłużej nic do 14.00 nie zamierzam ;-) Na szczęście sama decyduje ile jestem w pracy [emoji41]
 
reklama
U mnie sprawdzone i Foresto i te najtańsze z zoologa, twist offy na kark i raz naqet jakieś tabletki działające od środka. Nic. Dalej się cholerstwa wbijają. W zeszłym roku rekord to było 13 wbitych kleszczy w jeden dzień.. Ja już nie wiem co robić, co miesiąc im tylko z duszą na ramieniu robię test na choroby odkleszczowe... :(

Według mnie foresto jest super ! . Ja kocham te obroże i nawet sobie bym założyła [emoji23] wszystkie psy moje ja miały. Ale kleszcz się czasem wbije, za to po dniu usycha i odpada
 
Dzień dobry.
U nmmjie dziś polowkowe martwiła się czy nie za wcześnie zapytałam lekarza i mnie uspokoił bo Pani dr bardzo dobrze ocenia serduszko i jeśli będzie za wcześnie to mnie wyśle do domu i każe jeszcze raz przyjść. Ja mam dziś 17t 6d . Trzymajcie kciuki. Dziś znowu upał z tego co widzę mam tylko nadzieję że to nie będzie najcieplejsze lato w historii [emoji57]
To ciekawe że jest aż taka rozbieżność w tych badaniach. Ja się z kolei zastanawiam nad swoimi czy nie za późno. Bo moje połówkowe będzie w 23 tygodniu [emoji50] 22.05 większość z Was już będzie po tym badaniu. A ja mam najstarszą ciążę w tej grupie. [emoji50] dziwne te terminy.
 
Według mnie foresto jest super ! . Ja kocham te obroże i nawet sobie bym założyła [emoji23] wszystkie psy moje ja miały. Ale kleszcz się czasem wbije, za to po dniu usycha i odpada
Nam już nawet nasza wet je odradza... Przez jakiś czas, fakt, działały. Ona też używała dla swojego psa. I ostatnio mi mówi, że poczuł się gorzej, zrobiła test i ma anaplazmoze.... :(
Na najmniejsze psy jeszcze to działa, ale ja mam jednego 20kg a drugiego 40kg i te kleszcze nawet przy wbiciu czasem nie zasychaly, piły normalnie krew :/ próbowałam już golic sierść tam gdzie obroża dotyka, żeby miała mocniejsze działanie, ale to też nic nie daje
 
To ciekawe że jest aż taka rozbieżność w tych badaniach. Ja się z kolei zastanawiam nad swoimi czy nie za późno. Bo moje połówkowe będzie w 23 tygodniu [emoji50] 22.05 większość z As już będzie po tym badaniu. A ja mam najstarszą ciążę wctej grupie. [emoji50] dziwne te terminy.
Okruszek, ja mam 12.06 [emoji14]
 
Nam już nawet nasza wet je odradza... Przez jakiś czas, fakt, działały. Ona też używała dla swojego psa. I ostatnio mi mówi, że poczuł się gorzej, zrobiła test i ma anaplazmoze.... :(
Na najmniejsze psy jeszcze to działa, ale ja mam jednego 20kg a drugiego 40kg i te kleszcze nawet przy wbiciu czasem nie zasychaly, piły normalnie krew :/ próbowałam już golic sierść tam gdzie obroża dotyka, żeby miała mocniejsze działanie, ale to też nic nie daje

A no to może dlatego ze duże są faktycznie. Moje psy miały 10,13,3 kg. I na nich działa super
 
A no to może dlatego ze duże są faktycznie. Moje psy miały 10,13,3 kg. I na nich działa super
No właśnie - przy takich prościej, bo mniej ciała do rozejscia się substancji i jest mocniej skoncentrowana :) . A to, że są odpowiednie przedziały wagowe dla większych psów to też tak nie do końca, bo działanie jest wtedy dużo słabsze. Nasza wet też ma psa około 20kg
 
reklama
Do góry