reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O jaa kilka dni Was nadrabialam :D

A ostatnio w niedzielę po mszy podeszła do mnie nieznajoma pani (jak się potem okazało z Ugandy) i mówi: gratulacje! A ja na to: ale z jakiej okazji? A ona: ciąży! Więc pytam od kogo o tym słyszała, a ona: od nikogo, przecież widać, że się spodziewasz dziecka, gratuluję, to wspaniałe! :D

Chyba najbardziej mnie w tym ucieszył fakt, że najwyraźniej mój brzuch jednak wygląda bardziej na ciążę niż na to że się zapuściłam, skoro obca osoba nie boi się pogratulować :D
 
reklama
Ooo a ja ani razu w maku teraz to
nie byłam
Jakieś prawie rok temu może.
Ja to rzadko jem te rzeczy. Nie ciągnie mnie.
Hmmmm
Ja przed ciąża bardzo mało miesa jadłam. Choxiaz to z maka trudno nazwać mięsem... [emoji23] W każdym razie wysłałam męża, zjadłam i pół nocy spać nie moglam [emoji14] żołądek nie przyzwyczajony do takiej ilości śmieci ;)
Pisałyscie o makijażu, ja właściwie też się nie maluję. Tzn na codzień. Rzadko nakladam podkład i tusz na rzęsy - bo jeśli już, to jedyne czego używam.
U nas w końcu popadało w nocy i jest tak cudownie teraz, że chciałabym, żeby tak zostało [emoji14] dzisiaj muszę skoczyć do naszej Pani wet po zabezpieczenie dla psów na kleszcze, choxiaz powiem szczerze, że już wszystkiego próbowaliśmy, są zabezpieczanie regularnie, a mimo to regularnie je łapią :( rozmawiałam o tym w lecznicy i oni mówią, że jest masakra, te małe dziady są już tak zmutowane, że właściwie nie ma skutecznego środka.... :/
 
Ja do porodu w ogóle się tam nie ogoliłam, nie wiem nawet czy ktoś mnie tam golił przed nacinaniem krocza, raczej nie. Ale w niektórych szpitalach golenie to obowiązek...
Rolą włosów tam na dole nie jest właśnie ochrona przed infekcjami?
Na pewno ogilili przy nacieciu krocza, tyle że w czasie porodu dużo rzeczy umyka. :) ja nie pamietalam czy mi zmierzyli dziecko w skali appgar :)
 
Ja przed ciąża bardzo mało miesa jadłam. Choxiaz to z maka trudno nazwać mięsem... [emoji23] W każdym razie wysłałam męża, zjadłam i pół nocy spać nie moglam [emoji14] żołądek nie przyzwyczajony do takiej ilości śmieci ;)
Pisałyscie o makijażu, ja właściwie też się nie maluję. Tzn na codzień. Rzadko nakladam podkład i tusz na rzęsy - bo jeśli już, to jedyne czego używam.
U nas w końcu popadało w nocy i jest tak cudownie teraz, że chciałabym, żeby tak zostało [emoji14] dzisiaj muszę skoczyć do naszej Pani wet po zabezpieczenie dla psów na kleszcze, choxiaz powiem szczerze, że już wszystkiego próbowaliśmy, są zabezpieczanie regularnie, a mimo to regularnie je łapią :( rozmawiałam o tym w lecznicy i oni mówią, że jest masakra, te małe dziady są już tak zmutowane, że właściwie nie ma skutecznego środka.... :/
Na mój zwierzyniec nie działały żadne wcierki, drogie obroże itp a najtańsza obroża za 10-15 PLN. Dziwne, ale pomaga.
 
Właśnie już w dwóch sklepach facet powiedział że 100zl to opłata za mierzenie poza sklepem a 40zl ale przy jakiś beznadziejnych fotelikach. Trochę słabo. I że 100zl zwracają tylko okaże się że fotelik nie pasuje a nie ze zrezygnuje z zakupu.

Właśnie zastanawiam się nad maxi cosi ale wydają mi takie wąskie, że wydaje mi się że jak ubiore dziecku coś cieplejszego to go będzie gniesc z boku.
My mamy maxi cosi ale ten nie od 0kg......tylko kolejny
Roczniak teraz w zimowej kurtce jezdzil i okey. ..ale nie wiem jak te od 0kg
 
Na mój zwierzyniec nie działały żadne wcierki, drogie obroże itp a najtańsza obroża za 10-15 PLN. Dziwne, ale pomaga.
U mnie sprawdzone i Foresto i te najtańsze z zoologa, twist offy na kark i raz naqet jakieś tabletki działające od środka. Nic. Dalej się cholerstwa wbijają. W zeszłym roku rekord to było 13 wbitych kleszczy w jeden dzień.. Ja już nie wiem co robić, co miesiąc im tylko z duszą na ramieniu robię test na choroby odkleszczowe... :(
 
Czy któraś z Was jest drugi raz w ciąży i jest ok 16 tyg i 6 dni i nadal nie czuje ruchów ? Bo zaczynam trochę swirowac. Wieczorami i rano staram się coś wyczuć i nic!
Spokojnie
Ja mam dzis 16 i 6...3 ciaza i wlasciwie nic...wczoraj niby cos sie dzialo...ale chyba przez to ze 3 latek wbil mi sie lokciem w brzuch i awaryjne hamowanoe mieliśmy i pasy mnie scisnely... i nie wiem czy to ruchy czy jelita i żołądek..a.dzis nic....
 
Dzień dobry.
U nmmjie dziś polowkowe martwiła się czy nie za wcześnie zapytałam lekarza i mnie uspokoił bo Pani dr bardzo dobrze ocenia serduszko i jeśli będzie za wcześnie to mnie wyśle do domu i każe jeszcze raz przyjść. Ja mam dziś 17t 6d . Trzymajcie kciuki. Dziś znowu upał z tego co widzę mam tylko nadzieję że to nie będzie najcieplejsze lato w historii [emoji57]
 
Zapraszamy, ja jestem z Krakowa. Poproś Szalona aby dopisała Cię w pierwszym wątku.
Pozdrowienia
Kochane ja nie mam czasu dopisywac tak pojedynczo......to trzeba na laptopie..i hurtrem robić........ja z telefonu po nocach was tylko nadganiam :) i nadal niedoganiam... teraz na majowce jestesm... a jak wroce do domu... to ekipa remontowa z podwieszaniem sufitow wchodzi...i zaleglosci mi tylko urosną.... potem wyjazd mam kolejny potem 2 imprezy z okazji mojej 30stki... ja do sierpnia.. bede was tylko naaadganiac....moze ktoras nowa mama ma ochote te kilka nowych osob dopisac i uszeregowac w liscie ...i tutaj na watku wkleić jako aktualizacja..... Ja taka gotowa liste kopjuj wklej bede robić ....nadganiajac jak trafie na aktualizacje to ja skopjuje...


@Jaswww tej szewowej meza bym odsylala zdjecia wasze jak sobie super i szczesliwie czas spedzacie..... gyby to byla kolezanka a nie szefowa to nawygarnialabym jej...no ale to szefowa..o trzeba umiejętnie. Pokazac ze wy szczesliwi i ona szans nie ma...bo ewidentnie zarywa...a jak zobaczy ze zapatrzony jest w Ciebie to moze odpuści
 
reklama
Dzień dobry.
U nmmjie dziś polowkowe martwiła się czy nie za wcześnie zapytałam lekarza i mnie uspokoił bo Pani dr bardzo dobrze ocenia serduszko i jeśli będzie za wcześnie to mnie wyśle do domu i każe jeszcze raz przyjść. Ja mam dziś 17t 6d . Trzymajcie kciuki. Dziś znowu upał z tego co widzę mam tylko nadzieję że to nie będzie najcieplejsze lato w historii [emoji57]
Kurcze już polowkowe? Właśnie się zaczęłam zastanawiać, czy mnie za późno nie umówili, będę miała 21+3...
 
Do góry