reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A tak z innej beczki - doświadczone mamy, powiedzcie, ile realnie potrzeba miejsca na przechowywanie rzeczy związanych z maluchem (ciuszki, kosmetyki, pieluchy itp)? Mamy niewielkie, 40-metrowe mieszkanko i takie ustawienie, że właściwie jedyną opcją jest postawienie wzdłuż jednej ściany łóżeczka 120 cm + zostanie ok. 50 cm na jakąś wąską komodę czy coś w tym stylu... W dużych szafach już niestety za wiele nie upchamy:( Plus jest taki, że rok po porodzie prawdopodobnie przeprowadzimy się do większego mieszkania, więc potrzebujemy jakichś sprytnych rozwiązań tylko na ten pierwszy rok.
Ja potrzebowałam jednej komody na wszystko, tj ciuszki, kocyki, ręczniki, rożki, paluszki tetrowe, kombinezon. skarpetki, czapeczki, rękawiczki były na półce w organizerze, podobnie z inną drobnica itp. Te rzeczy są bardzo malutkie więc nie zajmują dużo miejsca. Kosmetyki dla dziecka w łazience.
Pampersow, chusteczek i kosmetyków nie miałam na zapas bo podczas spacerów kupowałam co potrzeba :)
 
Hahahahahahaha dobry agent ;D
Ja właśnie nie cierpię tego zapachu i trochę nie rozumiem tego szału na te produkty bo miałam kiedyś balsam no i bez rewelacji z nawilżeniem
U mnie super nawilża i uelastycznia. Przed ciąża miałam łupież gilberta czy jakoś tak (różowy) i żadne polecane kremidla, szampony nie pomagały. Brzuch i plecy wyglądały okropnie. A kilka razy posmarowalam się tym (od samego początku używałam) i znikło
 
Dziewczyny czy bolał Was brzuch tak jak na okres, czy to jakieś niepokojące objawy? Ja pierwszy raz dziś tak miałam przez jakieś 5 minut i trochę się wystaraszylam :(
 
Ja skończony 16 tc i waga stoi w miejscu, wczoraj na wizycie mnie ważyła pielęgniarka i ręce rozłożyła i się śmiała :-D ja mam tak jak moja mama. Ze mną w ciąży jak jechała do porodu to ważyła niecałe 50 kg. :)
Ja narazie też tak mam, ale zaczęłam 14tc dopiero. Brzuszek rośnie a waga jak zaczarowana. Już się zastanawiać zaczęłam czy się nie zepsuła
 
Dziewczyny czy bolał Was brzuch tak jak na okres, czy to jakieś niepokojące objawy? Ja pierwszy raz dziś tak miałam przez jakieś 5 minut i trochę się wystaraszylam :(
Pewnie zdarza sie, ale raczej taki lekki, jakby przytłumiony. Mi jak coś zaczyna pobolewać czy kłuć to staram sie poleżeć na "ulubionym" lewym boku ;)
 
reklama
Dziś posprzątałam cały dom, pierwszy raz odkąd jestem w ciąży zrobiłam to za jednym zamachem. Wyjeżdżamy na tydzień na Suwalszczyznę skąd pochodzę i chciałam wrócić do czystego mieszkania. Póki co nic nawet nie czuje się zmęczona :) Jakiś mam przypływ energii!
 
Do góry