reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tak zamierzam zrobić. Bo kurde to jjakies jaja. Bo jak w 1 ciąży chodziłam do niego prywatnie + NFZ to kasa się zgadzała (ale wtedy musiałam mieć zwolnienie z pracy) a teraz nie potrzebuje więc nie chodzę prywatnie. No ale chyba się obraził i specjalnie tak mnie traktuje zęby nic nie zrobić na NFZ i abym się prywatnie zapisała. Pewnie się zapisze ale na pewno nie do niego.
Co za czasy.. Ja pindole! Zeby dostać zwolnienie trzeba iść prywatnie! Przecież lekarz jest dla pacjenta i jego zdrowie i spokój powinno byc najważniejsze.. A tu w wielu przypadkach chodzi tylko o kase! W jakim kraju my żyjemy! Składki kosmiczne nam pobierają a nic z tego nie mamy! Aż mi się ciśnienie podniosło!
 
Ja patrze na zdjęcie i mało widzę ... Brzucha
 

Załączniki

  • IMG_20180427_091850.jpg
    IMG_20180427_091850.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 72
Kurcze ja to się boję przytyć więcej niż 10 kilo... I tak w tej ciazy startowałam z wagą o 3kg wyższa niż w pierwszej. Przytyłam w pierwszej 11kg a przy moim wzroście 153cm... To wyglądałam już ciężko :/
Teraz mam jakieś 1.5-2kg na plus a tu mój tluscioszek ;)
_20180427_105144.JPG
 

Załączniki

  • _20180427_105144.JPG
    _20180427_105144.JPG
    374,1 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Kurcze ja to się boję przytyć więcej niż 10 kilo... I tak w tej ciazy startowałam z wagą o 3kg wyższa niż w pierwszej. Przytyłam w pierwszej 11kg a przy moim wzroście 153cm... To wyglądałam już ciężko :/
Teraz mam jakieś 1.5-2kg na plus a tu mój tluscioszek ;)Zobacz załącznik 851120
Ja w pierwszej ciąży przy wzroście 158 i 50 kg wagi przytyłam 30:errr: normalnie wyglądałam jak uwolnić orkę hahahaha , teraz przytyłam 2 i mam zamiar się bardziej kontrolować 8-)
 
Do góry